Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győznétek meg a párotok...

Hogyan győznétek meg a párotokat, hogy igenis lesz valaha szebb, jobb jövőnk, saját egzisztenciánk?

Figyelt kérdés
És hogyan terelnétek el a gondolatait affelől, hogy soha nem lesz szükségünk arra, hogy valaha is az ő családjára legyünk utalva?
2012. ápr. 10. 12:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz, de hozzájuk se, mert akkor még nem is említettem az erőszakos természetét az anyósnak, a lányait azért vették el - kettőt az 5 közül - mert úgy megverte őket szíjjal, hogy a gyámhatóság lépett közbe, fiatal korában ült előzetesben súlyos testi sértésért, féltékenységből megvert vkit, mivel mániákusan féltékeny, az élettársát annyira féltve őrzi mindenki elől, hogy még engem is bekóstolt ilyen téren egy alkalommal, hogy mennyire vagyok a riválisa.A beteg.Egzisztencia nem lesz ugyan, de ezen gondolatok által inkább azon van a fia is, főleg egy egy összeveszésük után, hogy oda hozzá soha, inkább albérlet, ha kell életünk végéig.
2012. ápr. 10. 13:11
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves 13.09, kedves vagy, hogy ezt írod, de a párom nem minimálbért keres, középvezetői beosztása van, külföldre is hívták már többször dolgozni, felajánlották neki a továbbtanulást, egyenlőre a gyerekek miatt nem vállal vidéken se melót, de a főnökei jobb keze, és igenis fogunk boldogulni, márcsak dacból is!!Lásd fent írtak. :))
2012. ápr. 10. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet, akkor elé kell állni: drágám, a kettőnk jövedelme összesen x+y=z; ebből lejönnek a havi költségek, ami megmarad az a megtakarítás. Ebből a megtakarításból 78 hónap múlva tudunk menni saját lakást. Ennyi.
2012. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
menni=venni
2012. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!