Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már bele őrülök!

Mit csináljak? Már bele őrülök!

Figyelt kérdés
Szóval most sokan el fognak ítélni,én is magamat.Családom van,gyerekkel férjel mindennel.Van az irodában egy munkatársam,már egy két éve jóban voltunk sokat beszélgettünk.Aztán volt egy céges buli ott ittasan elcsattant egy csók..nem helyes,de ez még kétszer meg ismétlődött,több nem történt.Meg beszéltük hogy ennek nincs sem jövője sem értelme...mégis sokat beszélgetünk még mindíg és én folyton rá gondolok.Annyira próbálok nem így tenni,mind hiába.Iszonyú kínzó érzés.Hogyan verjem ki a fejemből?Én már soxor próbáltam.Van itt valaki aki volt már hasonló helyzetben?29/N
2012. ápr. 14. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerelembe estél.Amig egy helyen vagytok csak kísértésbe vagy.Nem fogsz tudni ellen állni,még ha az eszeddel tudod is ezt nem kéne.valakinek menni kéne a közös irodából.Talán segítene vagy nem...
2012. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Dobjátok fel a férjeddel a kapcsolatotokat. Ha nem laposodott volna el, nem estél volna kísértésbe. Ezen munkálkodjatok és nem lesz baj. Valamint én nem kockáztatnék, munkahelyet váltanék. De ettől még a kapcsolatotokon dolgozni kell, mert egy másik irodában is lehet egy ugyanilyen jóképű pasi, aki lázba hoz...
2012. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél a pont..akkor kellett volna ellenállni,ezt sajnos nem lehet már vissza csinálni.Valakinek lépni kell,és át kell kérezkedni másik irodában.Ezeknek az irodistáknak fene jó olguk van:D

Eddig akár hány ilyen sztorit felt tett ide valaki,mindegyikk irodában dolgozott...

2012. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig akár hány ilyen sztorit felt tett ide valaki,mindegyikk irodában dolgozott..."


Tény, hogy az asztalosműhelyben lényegesen kevesebb ilyen dolog történik.



Azt a csókot nem kellett volna bevállalni pl.

Amikor érezni kezdted a bizsergést, akkor kellett volna észbe kapni. Lehet ám kevesebbet is beszélgetni, újra és újra a lovagod tudtára adni, hogy házas vagy. Koncentrálj a munkádra, mondd meg a pasinak, hogy ebből most volt elég. Legyen benned tartás, ha már idáig ennyit megengedtél magadnak.



Egy kérdés: Melyik irodában lehet úgy írni a sokszort úgy, hogy soxor? Gyanús, hogy egy tini szórakozik, már megint...

2012. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adnachiel válasza:
50%
Valószínűleg annyira mégsem szeretheted a férjedet, magát a családot félted kitenni ennek az egésznek. Az hogy már máshoz is fordultál mind azt jelenti hogy nem vagy boldog, de nem értek veled egyet. Biztos, hogy a lelkiismeret furdalásod is csak a gyerekek miatt van. Nincs értelme erőltetni azt amit megtagadtál.
2012. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A házasságodon dolgozzatok, mert ez nem ok nélkül történt. Ha bizsergést érzel akárki más iránt, ott a férjeddel való kapcsolatban keresendő a hiba.
2012. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom én mit tettem, igaz nem vagyok házas, de engem is elfogott a kísértés más pasi iránt a párom mellett: elkezdtem gondolkodni, hogy mi az, ami nem működik jól a kapcsolatunkban, miért kellene nekem egy másik pasi? Elkezdtem a hibáimon dolgozni: nem provokálni veszekedést, többet törődni egymással, együttlétek számát növelni és láss csodát: jobban működik a kapcsolatunk, mint valaha. Emellett a másik pasit kerültem, facebook adatlapját sem nézegettem, habár elfogott a kísértés nem is egyszer. Egy dolog, amit ne tegyél: ne mondd el a férjednek a botlásodat szerintem. Dolgozz a kapcsolatotokon ha szereted, hidd el, amíg ezen töröd a fejed, nem fogsz a másikra gondolni. És ami nekem még segített: magamban ismételgettem, hogy a döntés az én kezemben van, hogy kivel akarok maradni én döntöm el. Hajrá!:)
2012. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!