Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Szerintem a legtöbben láttátok már a "Számkivetett" című filmet.

Akik nem ismernék, a történet lényege annyi, hogy karácsony napján egy férfi megkéri a barátnője kezét.Még aznap este el kell utaznia dolgozni, viszont a repülő lezuhan.Egyedül ő éli túl.Amúgy a túlélőket nem találják meg.Sok sok év eltelik végül ez az ember nagy nehezen a lakatlan szigetről megmenekül.Addigra viszont a "menyasszonyának" gyerekei,férje,családja van.

A végén a filmben viszont amikor találkoznak akkor ugye a nő megcsókolja a férfit,miközben férje van.



Ti szerintetek ez megcsalás?


Én nagyon konzervatív vagyok, de ha ugyanez a történet velem és a feleségemmel játszódna le, és megcsókolná a vőlegényét akit majd 10 év nem látott nem tudnék haragudni.



2012. ápr. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a filmet,nekem nagyon tetszett.Szomorú valahol.A nő gondolom a hosszú idő alatt valahogy túlteszi magát az egészen,nagy nehezen talál párt,születnek gyerekek,stb.Viszont én azt gondolom,ha velem történne ilyesmi,és életem nagy szerelméről lenne szó,nem érdekelne hogy most kivel vagyok együtt,fognám a gyerekeket is,és vele élnék tovább.
2012. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi lennék, és velem meg a feleségemmel történne, nagyon fájna. De megérteném, főleg ha ismerem a történetüket. De akkoris fájna és megcsalásnak érezném, ha a gyerekeim anyja, a szerelmem mással csókolózik


Amúgy nem láttam a filmet, de nem hangzik rosszul. majd megnézem:)

2012. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem venném megcsalásnak, de iszonyatosan fájna, hogy nem vagyok neki elég, mert tulajdonképpen valahol ez jön le nekem..
2012. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nekem is fájna.

és felvetődne bennem, hogy folytatása is lesz.


pedig tényleg érthető valahol.


de valahogy a férfiakban jobban bízom.

tehát ha én mint nő, a férjem kapna vissza egy nőt, sokkal jobban meg lennék ijedve, mintha én mint tegyük fel férfi, és a feleség kapná vissza - ahogy a filmben.


én magamba nézve, tuti, hogy a férjem becsülném, tisztelném.

de ha egy nő környékez meg egy házas embert...

2012. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!