Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan testvéreket,...

Ismertek olyan testvéreket, ahol az egyik lány sokkal szebb vagy jobb alakú, mint a másik? Vagy fiúknál az egyik jóképű, a másik randa. Nekik hogy alakult a sorsuk? Melyiküknek milyen az élete?

Figyelt kérdés
Ők ketten hogyan jönnek ki egymással? Nem irigyli a csúnyább a szebbet?
2012. máj. 14. 08:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnő és a testvére ikertestvérek, de kétpetéjűek, egyáltalán nem hasonlítanak. A barátnőm duci, egész pici korától vastag szemüveget kellett hordania, mert alig lát valamit, most felnőtt korában már persze nem hordja, csak ha nagyon szükséges. Szegény, hiába jár edzeni, hiába alig eszik, akkor is olyan a testalkata, hogy teltebb. A testvére ellentétben vékony, jó alakú és csinos, viszont ha a kettőjük életét összehasonlítom, akkor a ducibb lányé még mindig jobb. Az ikertestvérből a szépsége miatt bordélyház vezető lett és van egy pasija (persze volt neki jó sok), aki kábszerezik,de annyira szereti, hogy nem tudja otthagyni, viszont a kábszer miatt már impotens lett és a csaj félrejár mellette. A barátnőnek masszőr vállalkozása van, sikeres a munkájában, saját lakása van (igaz hitellel), a pasikban nincs szerencséje, mert jószívü és kihasználják, de legalább megteremtette magának a kis életét. Amúgy jól kijönnek egymással, csak két különböző természet.
2012. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim hármasikrek, hárompetéjűek.

Ez egyik srác simán elmehetne modellnek. A másik átlagos, vékony srác. A harmadiknak elég rossz alkata van, szűk váll, széles csípő, hízásra nagyon hajlamos, zsák testalkata van. Az arca nagyon hasonlít a jóképű fivérére, csak értelemszerűen teltebb.


A második nem túl szociális, magának való. A jóképű és a duci srácok viszont rettentő kedvesek, élénk szociális élettel, sok baráttal, eseménydús élettel.


A jóképű államigazgatást tanul, a duci orvosnak készül, az átlagos autószerelőként dolgozik.


Van két idősebb testvérük, egy fiú és egy lány. A lány nagyon csinos, a jóképű iker női megfelelője - neki már van két gyereke, ha jól tudom most a harmadikon "dolgoznak" a férjével.

A legidősebb fiútestvér vadászpilóta. Bud Spencer típus külsőre. Vele pár percre találkoztam csak, így őt nem ismerem annyira, de akkor kedves volt. Neki nincs családja, bár állítólag nem is akar egyelőre, a munkájának él.


A szülők már 60 körüliek, személyiségre csak jót tudok mondani róluk. Fiatalabbkori fotókat mutattak, pl esküvő, stb. Érdekes módon az anyuka fiatalabb korában nagyon szép volt, azóta kissé meghízott, de az arca annyira kedves, hogy nem tudom eldönteni, hogy szép, vagy csak a személyisége miatt látom szépnek.

Apukánál érdekes, hogy kifejezetten csúnyácska volt fiatalabb korában, viszont most 60 évesen nagyon jóképű lett, karakteres arccal.


Mondjuk nem magyarok, így az is lehet, hogy az európaitól eltérő vonások miatt számomra egzotikusak.

Egyébként a duci srác volt az esküvői tanúm (ő itt él Magyarországon, itt tanul), a család, vendégek oda-vissza voltak, hogy milyen jóképű srác, mindenki imádta :)

2012. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szebbnek láttam a nővéremet, mint magamat. Szerintem más is. Én vékonyabb vagyok, ő molettebb, neki több a lexikális tudása, én kreatívabb vagyok.

Hál'Istennek ő is boldog párkapcsolatban él és én is. Szeretjük egymást és soha nem irigykedünk. Nem is értem, miért kellene. Hiszen a testvérem.

2012. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerős ikerpárom, kétpetéjűek a lányok. Az egyik lány szőke, magas, karcsú, kékszemű gyöngyörű modellalkat, a másik pedig barna hajú, fogszabályzós, széles csípőjü, alacsonyabb és kicsit bandzsa is. Elég fura számomra, mindig elképedek ha látom őket. Most 20 évesek azt hiszem.
2012. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Húgom és én. Világéletemben kövér voltam. Ő meg max csak kicsit volt telt, és lefogyott, normál alakja van. Nem vékony, de nem is duci.

Nem irigylem, mert neki legalább jobb tinikora van, mint nekem volt, sikeresebb, bár nem olyan, mint a mostani 16 éves ribik, normális.

Nekem pedig van komoly kapcsolatom, élettársam, nem bánom, hogy nem volt előtte sok fiúm.

2012. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Sógornőim.

Az idősebbik a betegségéből kifolyólag elhízott+ ott szőrösödik mint egy férfi. Emiatt nincs neki párja. Amúgy aranyos lenne, csak sajna rettentően kétszínű, trehány, hazug. (Apósom miatta verte félholtra a férjemet...)

A fiatalabbik sógornőm szép arcú, viszonylag kedves, kreatív, ő sokkal vékonyabb. Igaz, hogy szülés után maradt rajta felesleg, és ő szerinte alaktalan, de szerintem csinos. Neki élettáras, egy saját, és egy nevelt lánya van.

2012. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Általános iskolai osztálytársam és az ikertestvére nagyon jó példa + még a nővérük. Srácokról van szó, az egyik a suli nagymenője volt mindig is, irtó helyes srác, komolyan modellnek elmehetne míg az osztálytársam neki a torz kiadása. Két petéjűek, de mégis hasonlítanak annyira, hogy meg lehessen állapítani, hogy ikrek. A csúnyábbik próbál odafigyelni magára, gyúr és sporttól elég aktívan, míg a másik inkább csak a számítógépekkel foglalkozik. Mind a ketten még tanulnak és előttük az érettségi. Párkapcsolata még nem volt a csúnyábbiknak, a helyes srác több évente vált partnert, inkább komolyabb kapcsolatokba megy bele, de szerintem megkaphatna elég sok lányt. Nem tudom irigylik-e egymást, de jól ki jönnek. Régen mindig külön voltak mert más osztályba jártak, más volt a haveri kör, de most már egy nagy bandába tartoznak ezért ugyanúgy viselkednek egymással (mások előtt) mint a többi haverjukkal.

Van egy nővérük, gyönyörű szőke, jó alakú szépség. Igaz festett a haja, mégis nagyon természetes nő, okos is és jól boldogul az élet legtöbb területén. Egyetemre jár, eljegyezte a párja 5-6 év után,elég jól alakul minden körülötte.

2012. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Barátnőm és a tesója. Barátnőm 19 húga 17. Nagyon hasonlítanak egymásra ugyan ( vörös haj, kék szem, vékonyak) ugyanakkor a húga sokkal okosabb és szebb is.Tehát az adottságok megvannak mindkettőnél, mégsem egyformán használják ki, de barátnőm nem igénytelen ettől.
2012. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 32 éves, 173 cm magas, 52 kiló, szőkésbarna hullámos haj, zöld szemek...

Én másik apától születtem, 21 vagyok, 158 cm, 75 kiló, hosszú barna haj, kékeszöld szemek.


Külsőre ő a nyerő, sőt, ő a család kedvence, de elsősorban azoké, akik nem éltek vele... Hideg a szíve, hisztis, folyton ideges, nem nyitott az emberek felé, mosolyogni csak szökőévente szokott.

Én cserfes vagyok, mosolygós, és szívesen fordulnak hozzám az emberek tanácsért, mert tudják, hogy nálam meghallgatásra találnak. :)

Sokszor ér hátrányos megkülönböztetés a külsőm miatt, de belül mégis én vagyok boldog.

2012. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én és a nővérem nagyon különbözünk egymástól.

Egyikünk sem csúnya, mégsem hasonlítunk.

Ő teltebbb, nőiesebb és formás, de néha duci. Szép arca van és zöldek a szemei. Általában a bőre is barnább. 1-2 centivel magasabb vagyok nála.

Én vékony vagyok és magas, olyan modellalkat. Barna szemei vannak és viszonylag szép az arcom. A bőröm fehérebb. (Nem ego,

tény.) Míg ő a szexis kategória én inkább a porcelán babákhoz tartozom.

2013. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!