Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan testvéreket,...

Ismertek olyan testvéreket, ahol az egyik lány sokkal szebb vagy jobb alakú, mint a másik? Vagy fiúknál az egyik jóképű, a másik randa. Nekik hogy alakult a sorsuk? Melyiküknek milyen az élete?

Figyelt kérdés
Ők ketten hogyan jönnek ki egymással? Nem irigyli a csúnyább a szebbet?
2012. máj. 14. 08:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én nekem az a véleményem hogy a szūlő kūlsejétől fūgg,hogy hogy fog kinézni a gyerek és általánosságban megfigyeltem hogyha az első szép a második nem lesz az és fordítva.Mert az első és a második mindenképp eltérő.Legtöbb esetben a második lesz a szebb és az első csúnya.
2017. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát én egy ilyen családot ismerek, mert vagy az van, hogy fiú-lány kombó az ismeretségi körben (pl. nálunk), vagy egykék. Ill. van egy család, ahol 3-an vannak lányok, az egyik az én szememnek egy picivel szebb, mint a másik kettő, mert ő az apjára ütött, a másik kettő meg az anyjára, és apa génjeivel klasszikusabb szépség lett a legidősebb... de ott nem számottevő a különbség, és mind a hárman ápoltak, csinosak és jó fejek, és mind a hárman végigpasizták a tinikorukat.


Amit ismerek, az 2 srác. Ha nem ismerném őket, azt sem tudnám megmondani, hogy testvérek. Igazából az egyikük olyan, hogy nem anyu, apura, hanem egy nagyszülőre ütött, mázlijára, mert hát se anyu, se apu nem egy kifejezett szépség (túlsúlyosak, golyófejűek, genetikailag rossz fogaik vannak, kráteres arcúak, egyenetlen bőrszínűek). Ennek ellenére a "rondábbik" srácot sem látom nagyon elkeseredettnek, mert mellette jó a kiállása és a dumája, volt több barátnője. Annyi különbség van, hogy a jóképűbb srác többet keres, mert tehetséges fodrász (ilyen versenyekre is jár, magazinokba is hívják fodrásznak), a másik meg ilyen fizikai munkákból tartja fenn magát. Annyira nem vagyok közeli kapcsolatban velük, hogy tudjam, egészen pontosan mit érzett ezzel a szituval kapcsolatban a szebbik meg a kevésbé előnyös külsejű tesó. De én úgy látom kívülről, hogy egyik sem panaszkodhat, élik a kis életüket, boldognak tűnnek.

2017. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!