Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az öregekothonával kapcsolatban? Többségben rossz?

Figyelt kérdés
Én csak szürnyűeket hallotam eddig másoktól és mamámtól is (nemtúlzóan de gyorsan kivettük, hogy életben maradjon).

2012. máj. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik rossz. Én dolgoztam nagyon jó helyen, ahol szerettek az öregek lenni, minden meg volt adva nekik.
2012. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több rokonom élt idősek otthonában, ahol nagyon jól érezték magukat. Egyszer kórházban is találkoztam egy ilyen otthonban élő nénivel, és ő is csak áradozott róla, hogy mennyi program van, milyen jó a kaja, milyen szuper a személyzet, stb.

Szóval nem csak rosszak vannak!

2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkockáztatod?


Azt gondold át, hogy mi az érdeke egy öregek "otthonának"??

Vajon az, hogy a szeretett rokon - nekik vadidegen - megélje a 110 évet, vagy még 30 évig pelusozni kelljen ugyanazt az öreget???



http://www.youtube.com/watch?v=t3IwHxoyjew&feature=player_em..


Nos? Szerinted?

2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pár éve dolgoztam egyben teljesen kulturált otthonban ahol rendben vigyáztak és törödtek a betegekkel, beültünk beszélgetni pedig az nem volt feladatunk.
2012. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!