Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már milyen, hogy anyám nem...

Az már milyen, hogy anyám nem kéri el apámtól a házkulcsot?

Figyelt kérdés

Elköltözött, de a háznak a kulcsát anya azt mondta,h tartsa meg. Sokat vagyok egyedül itthon. apámmal a viszonyom nagyon rossz. Midnig részeg, a haverjai meg így simán el tudnak jönni bármit kipakolni a házból, mert tudják hogy mennyi minden van, ami mozdítható. apám még ezt is elárulta nekik,hogy a dugi pénzt hol tartjuk.


Én ezért haragszom anyára, félek apától, erre még kulcsa is lesz a házhoz... Mit csináljak?


2012. aug. 9. 12:37
 1/5 anonim válasza:
Beszéltél már róla Édesanyáddal? Elmondtad már neki az aggályaidat? Én első körben ezt tenném és próbálnám meggyőzni egy zárcseréről...
2012. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mond el ugyanezt Anyudnak, hátha megérti...

Sok sikert!

2012. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, sokszor is. Az előbb már nagyon össze is vitáztunk ezen. Azt mondja, hogy "jó ember" apám. Érdekes, mikor megverte őt is meg engem is, meg fenyegetett, akkor hol volt a jó emberi magatartás? :/
2012. aug. 9. 12:43
 4/5 anonim válasza:
100%

Első voltam.

Anyukád akkor teljesen áldozattá vált. Én a helyedben külső segítséget kérnék, felkeresném mondjuk a helyi Nevelési Tanácsadót, akik tanácsokat tudnának adni Neked, hogy tudnád Anyukádat rávenni arra, hogy elmenjen ő maga is segítséget kérni.

Anyukád így is hatalmast lépést tett, hogy ki tudott lépni ebből a kapcsolatból, hogy képes volt őt elérni, hogy elköltözzön az apukád. Támogatásra és segítségre van szüksége neki is!

Esetleg még a NANE vonalát is felhívhatnád, biztosan tudnának segíteni Neked: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

2012. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem veszi el, mert bántalmazni fogja őt, gondolom. És ugyanaz, mint az előző, külső segítség!
2015. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!