Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, ez? Miért mindig...

Miért van, ez? Miért mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Jól tanulok, segítek is itthon.

A tesóm (22 éves lány) mindent rám fog, ha neki valami tönkremegy.. Igaz, egyszer-egyszer felveszem a ruháit és vigyázok is rá. Egyébként ő is felveszi az én ruháimat..:) de ez már felháborító amit csinál. Minden kis apróságot ás nagyobb dolgokat is rám fog, és megy anyáékhoz mint egy öt éves hogy: "Már megint tönkretette.." Van, amihez életembe nem is nyúltam mégis "én tettem tönkre"! Már olyan szinten nem tudom magam türtőztetni (tönkre tesz idegileg), hogy bizony rávágok a kezére vagy ilyesmi. Tudom nem helyes de ha folyamatosan ezt csinálja nem tudok már idegességembe mást tenni. Akkor jön a következő, hogy ő visszaüt, megharap, én sírva fakadok a fájdalomtól jönnek apáék és engem szidnak le, hogy ne sírjak meg ne nyúljak a másik cuccához. Nem is hallgatnak végig, csak tesóm nagy hangon prédikál, hogy kis szaros vagyok, mit képzelek magamról. El szeretnék már menni innen, teljesen tönkretesznek.

Mit tehetnék?


2012. aug. 31. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebbe mi nem tudunk segíteni, ezt nekes kell megoldani.. Nem is tudom mit mondjak erre.. Szemét a tesód... De ezzel együtt kell élne..
2012. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!