Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt a problémát...

Hogy tudom ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónappal ezelőtt szültem de már előtte se volt valami fényes a házaséletünk a férjemmel. Ez azóta csak rosszabbodott. Legalábbis szerintem. Másfél hónappal szülés után bepróbálkoztam a páromnál, de vissza utasított és azt követő néhány napot is. Minden nap sírtam elalvás előtt. Ő azt mondta nem velem van a gond, de neki ehhez hangulat kell. Nem tudom felfogni hogy milyen hangulat kell 2 hónap után a szexhez?


A problémám az, hogy a férjem rengeteg nővel volt előttem és állandóan csak az jár a fejemben hogy kivel, mikor és hogyan csinálta. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, csak arra hogy ezek a nők kellettek neki én meg nem. Ezért folyton rossz kedvem van, állandóan sírhatnékom van és még a párommal is morcos vagyok.


Megígérte hogy szedni fog valami potencianövelőt de folyton halogatja a dolgot.


Hogy tudnék kilábalni a depresszióból?



2012. okt. 10. 13:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, apás szülés volt, de konkrétan semmit nem látott az egész dologból. Biztos hogy nem ez okozza a problémát, mert tudom hogy kíván. Azt is mondta hogy igen, kicsit fél mert megváltoztak a dolgok ott lent... (ha értitek mire gondolok..). De nem gondolom hogy ez lenne az oka. Azt állítja, neki ehhez hangulat kell. :(
2012. okt. 10. 14:03
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

# 9: Igazad van abban, hogy rátehet egy lapáttal, de nem feltétlenül.

Én azt gondolom, hogy miután túl voltunk a hisztiken, őszintén tudtam beszélgetni a férjemmel a problémáinkról és az apás szülés, mint problémaforrás egyáltalán nem merült fel, sőt, saját bevallása szerint számára nagyon jó élmény volt, és az intimitást erősítette számára az, hogy ennyire "nyíltan" látott (bár lényegi dolgokat azért nem látott, egyrészt mert azért picit félt tőle, másrészt meg kellett szakítani a szülést sürgősségi császárral). Tudom, hogy vannak férfiak, akik "megundorodnak" a feleségüktől a szülés miatt, az én férjem is tartott ettől, de mivel nála alapvetően a szexuális vággyal volt gond, már a szülés előtt is, saját bevallása szerint nem osztott-nem szorzott a dolog.

A "probléma" neve egyébként hyposzexualitás - a lényege, hogy a férfi (vagy nő) képes szexre, de nem tesz azért, hogy el is jusson odáig, sőt, gyakran frusztrálja minden olyan helyzet, ami szexhez vezethet. Tudok olyan férfit, aki már attól "begörcsöl", ha fehérneműben látja a párját, mert azt gondolja, hogy akkor már tuti szexet akar a nő... ez egy iszonyú kellemetlen állapot, gyakorlatilag szakember segítsége nélkül szinte lehetetlen megoldani, de nagyon kevés férfi képes azzal szembenézni, hogy ez gondot okoz!

Amikor én megkérdeztem a férjem, hogy mit tenne a helyemben, azt mondta, hogy "élnék szex nélkül".

2012. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
4-es vagyok. Akkor csinálj olyan hangulatot. Egy két honapos baba azért még elég sokat alszik.
2012. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9. vagyok


valószínűleg nem erről van szó. de azért azt megjegyezném, h ahol ez (is) a probléma, a férjek bárki másnak szívesebben elmondanák, mint a saját feleségüknek. mivel ez elég érzékeny téma és ők is tudják, h erről nem a feleség tehet, dehát attól még ez van, ezt váltotta ki belőlük

2012. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14: Természetes, hogy nem szívesen beszélnek róla.

Mi már akkor tudtunk a szexuális problémáinkról beszélni, amikor "lezártuk" a kapcsolatot, és őszintén fel tudtuk tárni a problémáink forrását.

2012. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kérdező, pontosan hogy néz ki a dolog? el se juttok az ágyig, mert a férjed elutasít vagy próbálkoztok, de ő "csődöt mond" vagy mindkettőre volt már példa...?
2012. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ és elnézést amiért csak most írok.


Kedves utolsó: a történet úgy néz ki, hogy lefekszünk az ágyba és olyankor még tévézünk kicsit. Én bepróbálkozom, kényeztetem, ő akcióra kész, de olyankor közli hogy nincs kedve hozzá mert fáradt.

2012. okt. 12. 17:32
 18/18 anonim ***** válasza:

Azóta hogy írtad 10 év telt el. Nagyon sajnálom az akkori életed ... Ha te elkezded kényeztetni, ő meg azt mondja nincs kedve ott nagy baj van már. Ne magadban keresd.

Ha megoldódott nagyon örülök.

Aki azt írta szülés után anyának tekinti a férj a nőt... 2 gyereket szültem, a kórházból hazajövet is azt hallgattam mennyire örül, mennyire hiányzom és egy sunyi mosollyal, szóljak, ha szabad és készen állok, mert nem bírja nélkülem. S hogy a gyerek forog a fő helyen? 2 évig szoptattam őket, sokat külön is aludtunk, de töretlenül kellettem sminkkkel vagy anélkül, fáradtan vagy csak kipihenten. Ez nem attól függ. Itt valami elcsúszott, remélem helyre billent az agya, mert csodát adott neki egy nő. ☺

2023. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!