Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes viselkedés az...

Mi a helyes viselkedés az ilyen természetű emberrel?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves. 1hónapja vagyunk együtt. Az a típus aki nem beszél sokat általában de velem például mégis. Jól kijövünk egyelőre. De van néha benne valami fura. Kedvetlennek látszik, kérdezem mi baja de azt mondja csak nincs jó kedve. Kérdezgetem miért de azt mondja semmi extra de hagyjuk is, ne foglalkozzak vele. Én nekem meg tök nehéz, nem tudom h tudnám felvidítani és rosszul is esik h a társaságomban rosszkedvű...nem hisztizik de mégis valahogy nem túl jó nekem. Mit csinaljak h kezeljem?
2012. okt. 25. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy hónapos ismeretség után már rosszkedvű a társaságodban, alapos oka lehet. Én nem hagynám magam lehúzni az ő megmagyarázhatatlan, állandó rossz kedve miatt. Remélem nem várja el tőled, hogy szolidáris legyél vele és vele együtt szomorkodj.
2012. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem állandóan hanem olykorés nem egy hónapja ismerem azóta vagyunk együtt
2012. okt. 25. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem nyaggatni. Velem is előfordul, hogy időnként fáradt vagyok és nyugalomra vágyom.
2012. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Az utolsónak igaza van. Majd ha el akarja mondani úgyis elmondja. Van úgy, hogy a férfiek szeretik magukban tartani.


20/L

2012. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Néha az én férjemnek is vannak ilyen hangulatai. Olyankor biztosítom róla, hogy ha szeretné megbeszélni, szívesen meghallgatom, de egyébként nem rágom a fülét. Nehéz megállni, mert azt szeretném, ha mindig boldog lenne, de jobbat teszel vele neki. Aztán úgyis elmúlik, és hálás lesz, hogy nem nyaggattad.
2012. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom is csendesebb,szótlanabb fajta,komoly,de ha együtt vagyunk,általában nagyon jól kijövünk,lehet vele beszélgetni bármiről.Viszont néha ő is magába zárkózik,vágyik a csendre,magányra,meg amúgy sem szereti kimutatni az érzéseit túlzottan,így olyankor nem piszkálom.Ő egyszerűen ilyen,és én ezt tolerálom,mert nekem is vannak rosszabb napjaim,amikor nem vagyok a topon.
2012. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!