Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy a feleségem el fog...

Félek hogy a feleségem el fog válni de mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszünk minden kis szaron de bevallom, hogy legtöbbször az én hibámból. Néha egyszerűen irritál a jelenléte de ami még rosszabb az az, hogy a saját gyerekeimé is. Változtatni akarok az egészen mert egyre többet gondolkodok azon, hogy itt kéne hagyni a családot és elhúzni jó messzire. Ezt nem tehetem. Nem akarok olyan férj és apa lenni amilyenekről sokan írnak itt is, de egy idő után sajnos nem bírom tovább ezt a családos életet. Az is lehet, hogy túl hamar vállaltunk gyereket, egy 4 és 7 éves lányom van, a feleségemmel régóta együtt vagyunk és szeretjük egymást. Szoktunk eljárni itthonról kettesben is. Eddig minden rendben volt, boldogan éltünk és odáig jutottam, hogy legszívesebben elhagynám őket a semmiért. Próbáltam erről beszélni vele de nem merem elmondani, hogy mi jár a fejemben csak annyit hogy nem az ő hibájuk. A gyerekek is érzik mégsem tudok tenni ellene. Egy barátom feleségének azt mondta,hogy kezd kiszeretni belőlem és ha nem változok meg akkor elhagy. Ezt még így nem mondta ki nekem de célzott már rá. Szeretnék megváltozni de hogyan ha nem tudom az okát?

2012. nov. 23. 16:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

A 18:02 es vagyok tapasztalatból irtam, a mi házasságunk ráment erre, indokok ugyanezek, már mindentől roszul volt. Mondjk Ő meg se akarta próbálni megkeresni az okokat, eldobott minket mint egy rossz rongyot.

Persze azóta van már más neki aki fiatlabb és nincs gyereke, de látom ha jön hébe hóba a gyerekekért nem boldog.

Mondjuk nem is érdekel már mert az Ő élete, el is váltunk.

De tulajdonképp így kialakítottuk a magunk életét, szerintem mi boldogabbak vagyunk hárman mint Ő a barátnőjével.

De még mindig tisztára meg van zavarodva, sosem figyel, megígér mindent és nem jön. A gyerkeknek nem is mondom, mert párszor volt blőle gond, hogy szóltam jön Apa és még csak nem is telefonált hogy valami közbe jött és nem jön. A lányom még csak 4 és fél Ő nehezen viseli, a fiam kettő lesz Ő nem érzékeli annyira a dolgokat.

Kérdező: én azt mondom neked bármilyen nehzé, ne akard ennek kitenni a gyerekeidet mégha irritálók is olyakor.

hidd el a feleségednek is az lehet mégse megy el.

Hobbi új célok, továbbtanulás, nyelvtanulás, kezdj magaddal valamit!


Én nem hagynám veszi a családomat...

2012. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

Az a bajod,hogy megvan mindened.

Elfogytak a céljaid.

Munka,feleség,gyerekek...kipipálva.

Jó ötletnek tartom például a főző tanfolyamot.Néha főzhetnél a feleséged helyett.Vagy lepd meg egy masszázzsal.Nem kell hozzáértőnek lenned,kicsit olvass utána,vegyél egy kellemes illatú masszázsolajat és hajrá.

A lényeg,hogy kezd magaddal valamit.

( és ne felejtsd el időnként meglepni valamivel a feleségedet)

2012. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
34%
Húúúú a tűzoltók jó pasik ;)))
2012. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!