Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy milyen buta az anyukátok vagy a mamátok ha háztartási /személyi higiéniáról, biológiáról, kémiáról, egészségről van szó?

Figyelt kérdés

Ma már fény derült csomó egészségre káros anyagról, hogy savas dolgot nem rakunk alumínium/műanyag edénybe,és igen, citromosat se, hogy kávét nem keverünk régi alumínium kanállal,hogyha fel van sértve a teflon serpenyő ,az káros, de amúgy is káros a teflon, aztán, hogy a felmosófejet megszárítjuk felmosás után, mert ha napokig vizes, baktériumok telepednek meg benne.

Hogy a szőnyeg amúgy nem egészséges ha már 10-15 éve használjuk, stb. stb.

Meg, hogy a mosógépből kijövő nem is utolsó de nem is első öblítővíz, az valaki szerint jó még mosásra, mert már viszonylag tiszta, és még mosószer is van benne. Hát ha valaki tanult kémiát, az tudja, hogy a mosószer telítődik, és egy idő után nincs mosóhatása, plusz teli van kosszal. És persze mindezt a fehérek mosásából, mert az tisztább. De ez hülyeség, hát teli van genitális testnedvekkel.



2013. jan. 22. 10:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Jól van, látjuk, hogy beértél abba a korba, amikor mindent jobban tudsz a szüleidnél. Pár év és kinövöd.
2013. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Minden idősebb ember buta. Oly annyira, hogy már rég kihalt végettük az emberiség.:))))))))))))
2013. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar.
2013. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

hát b.sszus nálam napokig vizes a felmosófej, mert naponta 2* felmosok ebben az időben, amúgy meg csak 2 naponta, ha szép idő van.

Teflon miért káros???

Alumíniumkanál biztos rém káros, de szerintem semmi a többi káros dologhoz képest mint levegő, sz.r kaja...egyébként mielőtt szívedhez kapnál, nem használok alumínium edényt sem kanalat

Szőnyeg kb. 30ezer Ft, speciel ha vizesen van tisztítva és 2-3 naponta porszívózva, nem hiszem, hogy annyira káros...

Öblítőt meg nem is használok, nahát

2013. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Nekem már nem élnek, de pl. a nagymamám nem tanult kémiát. Vezetékes víz nélküli házban élt 90 évet, és biztos vagyok benne, hogy előfordult, hogy alumíniumkanállal keverte a kávét. A szőnyegeit sem cserélgette 5 évenként, némelyik 40 évet is kibírt.
2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
A felmosófejben pedig akkor is megtelepednek a baktériumok, ha kiszárítjuk.
2013. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Oké, én ehhez nem szólok most semmit. Senki nem buta, mindenkinek más és más a gondolkodás módja, ennyi erővel nekem te is butának tűnhetsz :)
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezért kell szigorú feltételekhez kötni az egyetemi felvételt. Akik könnyen bejutnak, azokból lesznek az óberokosok, akik mindenkit lehülyéznek.
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%

Isstenem de birom az ilyen unatkozó embereket.

Nem zavar, mert a szüleim és a nagyszüleim abszolút nem buták, ilyen is van. Egyrészt nincs aluminium kanaluk, másrészt, savakat amúgysem használnak tisztítószerként, harmadrészt a teflonos edényeket nem vakargatják meg, hogy feljöjjön a teflon, harmadrészt van 25 éves szőnyegük is szépen rendben tartva, hetente porszívózva, időnként nedvesen is tisztítva és a rajta kúszó kisgyerekeknek sem lett még tőle semmi baja és nem utolsó sorban még felmosó fejet sem szárítottak soha, mert köztudott, hogy le lehet azt úgy is tenni, hogy szépen lassan megszáradjon magától, meg úgy is, hogy 1,5 hétig büdösödjön mire újra használatba kerül.

A mosógép pedig úgy van bekötve, hogy a használt vizet a csatornába vezeti (nagyszülőknél és szülőknél is, de nálunk is), így esély sem lenne visszanyerni azt a vizet és nem is akarjuk, tehát nem mindenkinek analfabéták a felmenői, erről ennyit. Egyéb kérdés?

2013. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Azt tudtat, hogy rengeteg bacilus telepszik meg a billentyűzeten? És képzeld, te most egy ilyennel írtad meg a kérdést.....szerintem azon nyomban fordulj egy orvoshoz, még hátha menthető a kezed.
2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!