Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat. Kijelentette...

Utálom az apámat. Kijelentette, hogy nem nevel tovább, és undorító hangnemmel beszél velem. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég csúnyán összevesztünk.Egy nagyon apró dolgon..

Apám kijelentette ,hogy nem nevel tovább(soha nem is nevelt,anyám nevelt mindig).

Anyám mindig rám szól,hogy hagyjam abba a veszekedést,közben nem is én kezdem,mert szabályosan belém köt.Egy undorító ember az apám,és azt tervezem,hogy soha egy szót sem fogok hozzá szólni többé...

15/F


2013. febr. 10. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A stílusod alapján egy nagypofáju makákó majom vagy,ha az én lányom lennél aprófát csinálnék belöled ugyhogy örülj és becsüld meg azt az apát ami van.
2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

1. a kérdező férfi :)

kérdező : hát figyu a stilusod tényleg nem a legszebb , de kifejtenéd bővebben , hogy apád milyen dolgokkal ártneked? mert a kérdésed alapján csak egy tininek tűnsz aki most éli a lázadó korszakát , de mivel nem tudom mi van nálatok otthon , kérlek ird le részletesebben!

2013. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

" A stílusod alapján egy nagypofáju makákó majom vagy,ha az én lányom lennél aprófát"


"15/F"


Na első a kommented alapján te is megütöd a makákó értelmi szintjét.


Kérdező te pedig kicsit írhatnál konkrétabb dolgokat, pl. hogy min vesztetek össze.

2013. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként is gyakran veszekedtek? Anyukádék elváltak vagy még együtt laknak?
2013. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen, elég egyszerűen festetted le a helyzetet. Ebből nem derül ki h csak kamaszos hiszti, vagy tényleg van vmi baj. Te gyerek vagy, neked el lehet nézni, ha a heves érzelmeid miatt, amiket még nem tudsz irányítani ilyen felelőtlen kijelentéseket teszel, h nem szólsz többé hozzá. (Nagyon nagy szó ez a soha, legalább akkora, mint az örökké, ne dobálózz vele sokat.) Viszont h apukád kijelenti h nem nevel tovább... na ez a ciki, nem a faláb. Neki kéne több esze legyen, én igenis nevelnie téged, nem pedig bevágni a durcit, mint a 15 éves fia. Ha bármit is akarsz, akkor neked kell lépned. Te döntöd el, h megalázkodva járulsz a színe elé, puffogsz tovább, vagy értelmes ember módjára beszélgetést kezdeményezel vele.
2013. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
áhh sorry: * és igenis nevelnie kéne téged
2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyukád is rád szol hagyd aba akkor te se vagy ártatlan. Akkor édesanyád miért nem áll ki melleted ? Semmit okot nem írtál id igy honnan tudjuk az okot ? A gyerek meg adja meg a szülöknek a tiszteletet.
2013. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
ha bele'd kot,akkor vegyel mely levegot szamolj el 100 ig aztan valaszolj apunak
2013. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Ok nélkül belém nemszoktak belém kötni a gyereknek is van hibája akkor az anyja miért állitja le ? Ment a piros kéz utolso !
2013. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
tomazia ki mondta hogy a gyerek nem hibas?????? rosszul ertelmezel buta ment a piros utolso (ovodas)
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!