Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki a...

Milyen anya az olyan aki a gyerekének nem adja oda a saját magának vásárolt dolgait miután az elköltözött?

Figyelt kérdés

Télen költöztünk össze párommal, karácsony óta már a vőlegényem. Akkor nem akartuk áthurcolni a bútoraimat, meg még egy csomó apróságom maradt ott. Anyámmal a minap beszéltem és nagyon felháborodott hogy mi az hogy én el akarom vinni a cuccaimat amikor azt már az öcsém hónapok óta használja?? Az már az övé. És hogy nem én vettem mert ő nem emlékszik rá. Pedig én vettem, vagy kaptam, de nem tőle és nem is apámtól!!! Miért érzi azt hogy neki több joga van az én szekrényemre amit nagyapámtól kaptam születésnapomra mint nekem?? Meg az ágyamra amit teljes mértékben én vettem?

Anyám mindig is irigy volt rám, mindent sajnált tőlem. Amikor pl elmentünk vőlegényemmel nyaralni külföldre, amire hónapokon át gyűjtögettem a pénzt diákmelóból stb, lekur**ázott hogy majd ott fogok ba**ni?? Ilyeneket vágott a fejemhez. Vettem magamnak új laptopot, aztán pár hónappal később kaptam eljegyzési gyűrűt. Mindre tett megjegyzést. Annyit keresek mint ő. Ugyanúgy fizetem a számlákat, meg a kaját. Hogy lehet valaki a saját gyerekére irigy és hogy lehet valaki ilyen önző a saját gyerekével szemben?? Soha de soha nem kaptam tőle semmit. Ruháim nem voltak, éheztem gyerekkoromban, barátaimtól eltiltott!!!

Gyűlölöm, legszívesebben úgy kizárnám az életemből ahogy csak lehet. És ezt is kellene tennem. De a másik szemem meg sír, hogy nincs családom!!!!!!!



2013. márc. 21. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nos, mi történt azóta?
2018. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fizesse meg a testvéred. Jogod van elvinni a bútorokat, hiszen a tieid.
2021. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!