Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal vagy túlreagálom?

Megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Bizalmat szavaztam a páromnak, de vannak félelmeim. A kapcsolatunk nem a legjobb, régebben egyszer randevúzott is mással, de állítólag rájött hogy én kellek neki. Azért egy szájrapuszi belefért... de ez már a múlt.

Mostanában pocsék a szexuális életünk, ő a fejébe vette, hogy amíg néhány dolgot nem úgy csinálok, ahogy szeretné, addig nincs szex. És hiába indul be teljesen, amint eszébe jut ez, rögtön visszakozik. Néha azért "rám fanyarodik", de ez is olyan megalázó érzés, szól hogy na vetkőzz, semmi intimitás.

Az utóbbi napokban furcsán viselkedik, mindenre azonnal felcsattan. Például mellette ültem, ahogy gépezett, láttam a keresősávban egy szót, amit nem ismertem. Kérdeztem, hogy mi az. Erre rögtön emelt hangon közölte, hogy ne gyanúsítgassam, csak azért keresett rá, mert nem tudta, hogy férfi vagy női név (női név volt). Semmilyen gyanúsítás nem volt bennem, azt se tudtam, hogy az egy név, azért kérdeztem rá, mert egy ismeretlen szó.

Tegnap megkérdeztem, hogy miért köt nyakkendőt, amikor amúgy nem szokott. Erre is felcsattant, hogy ilyen kedve van.

Ma reggel meg egész reggel hisztériázott. Bár tény, hogy egy kisebb problémával indult a reggelünk, úgy volt hogy este meglátogatjuk a beteg unokatesóm, és ő reggel szólt, hogy csak korán ér rá. De emiatt egész reggel csapkodni? Áttettük a látogatást holnapra, szerintem nem olyan nagy ügy.

Délután hívtam telefonon és mondta, hogy az egyik srác az irodában felvetette, hogy menjenek el közösen vacsorázni, akik a projekten vannak. Mondta, hogy még gondolkozik, hogy elmenjen-e, majd szól.


Az az igazság, hogy kicsit gyanúsnak érzem ezt így együtt. Főleg a felcsattanásokat: a randija után egy ideig valóban nem bíztam benne és meggyanúsítottam többször ok nélkül. Sőt, ellenőriztem is a levelezését, amiről nem tud. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem bírtam ki. Akkor hagytam abba, amikor elolvastam a legjobb barátjával való chatelését, amiben leírta, hogy nem tudja, mit kezdjen, ő azóta hűséges, mégse bízom benne. Ezután meg tudtam bízni benne megint.


De most nem tudom, mit gondoljak. Nem akarom alaptalan vádakkal illetni, de arra gondoltam, hogy talán most, hogy lefújtuk az esti látogatást, írt a csajnak, hogy találkozzanak, nekem meg felvezette, hogy esetleg munkahelyi vacsi lesz. Tippem sincs, ki lehet az illető, sajna ő minden lánnyal folyamatosan flörtöl, így még az is lehet, hogy az orrom előtt telefonáltak, csak nem vettem észre.

De az is lehet, hogy véletlen egybeesés az elmúlt pár nap. Szerintetek?


2013. márc. 26. 18:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nyilván most csak a kérdéssel összefüggésbe hozható dolgokat írtam le. Ha alapvetően nem lenne jó kapcsolatunk, nyilván nem érdekelne.

Egyébként amit a fejébe vett (talán rosszul fogalmaztam): meghíztam és azt gondolta, hogy ezzel motivál a fogyásra. Sajna többhónapos kivizsgálás után kiderült, hogy hormonprobléma, ráadásul félrekezeltek vele, most kezdhetem elölről az egészet. Azóta kicsit nyitottabb a szexre, de nem túlzottan.

Viszont például amikor elkezdtek hormonokkal telenyomni és folyamatosan bőgtem, fél éjszakákat fenn volt és vigasztalt. A vizsgálatokra is eljött velem, fogta a kezem. Rengeteg problémám volt mostanában és mindig mellettem állt.


Én nagyon szeretem őt és nagyon hálás vagyok neki. Tudom, hogy ő is szeret engem, csak attól tartok, hogy az utóbbi hónapok megpróbáltatásai miatt előbb-utóbb elszakad nála a cérna és keres mást, akivel jól érezheti magát. Valahol talán még meg is érteném. Nehéz velem mostanában. Ráadásul nagy a felelősség is rajta, mert úgy alakult az életem, hogy most rajta kívül senkim nincs és ezt pontosan tudja, biztos nyomasztja is valamennyire.

2013. márc. 26. 18:21
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy megcsal, bár elég esélyes, de az tuti, hogy a kapcsolatotoknak nincs értelme.

Vagy felveszed a kesztyűt, és megpróbálod őt visszahódítani,csábítással, kényeztetéssel, közös programokkal.

2013. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%

nemcsak a kapcsolattal van gondok, hanem neked a saját önértékeléseddel.

miért mentegeted?

az pedig, hogy nem szexszel veled, hogy motiváljon? ez komoly? tehát nem fejezi ki, hogy vágyik rád, elfogad, szépnek és szexisnek tart, vonzódik hozzád AZÉRT, hogy majd egyszer talán olyan leszel, akire vágyik, akit szexinek és kívánatosnak tart stb.

a földön fekvőbe még egyszer belerúg...

2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
8%

"a földön fekvőbe még egyszer belerúg..."


Ezzel nagy igazságot mondott egy kommentelős kolléga. Az a helyzet, hogy én se fogadnám el a túlsúlyod. Már nem az a nő vagy, akit megszerzett, hát akkor hogy várhatnánk el, hogy ugyanúgy rajongjon. Ez van, én elhagynálak. Ha viszont a pasid nem, és mondjuk szánalomból van veled (mint írod, most nincs másod, meg kezeléseid is vannak, tehát valakire szükséged van), az elég gáz. Meg kéne erőltetni magad és véget vetned ennek.

2013. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Már ne is haragudj, de mi az, hogy minden lánnyal flörtöl? Ha Te vagy a barátnője akkor mégis miért flörtölget más lányokkal? Ráadásul, hogy tűrhetsz el olyat, hogy azt várja el, hogy olyan dolgokat tegyél meg a szexben amiket egyébként nem akarsz? Egy kapcsolat kompromisszumokra épül nem pedig olyan elvárásokra amelyek a másik számára kényszernek minősülnek...Szerintem a Párod nem csal meg, egyszerűen csak már nem szeret Téged! Nem tisztel!
2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
És ha a szexel nem tud zsarolni a fogyásra, bezárja a hűtőt? Most komolyan, a pasid egy bunkó, mit féltesz rajta, vigyék, ha akarják. Rádfanyalodik és semmi intimitás, hát én biztos, hogy rögtön befejeztem volna. Nem értem miért hagyod magad megalázni.
2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
Ja és aki azt írja, hogy nem fogadná el a túlsúlyodat, annak meg azt mondanám, hogy ha a Párod megöregszik akkor már nem is szereted mert nem olyan a külseje mint amibe beleszerettél?? A kérdezőnél hormonprobléma áll fenn, nem a saját hibájából hízott el, nem arról van szó, hogy nem figyelt oda az étkezésére és degeszre ette magát nap mint nap...
2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%
Ki az aki minden válaszolót 0%-ra pontoz????????
2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
gratulálok annak, aki kategorikusan lepontozza a válaszokat. Miért is? mi lenne akkor a helyes??
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

14.


Megnézném milyen gyönyörű ember vagy, azért, mert valaki meghIzott ráadásul betegség miatt, ugyanaz az ember. Milyen felszInes ember lehetsz.

2013. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!