Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy 'idegent' választ...

Anyám egy 'idegent' választ helyettem. Ezt fogadjam el és ne érdekeljen az egész vagy tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
nagyjából 2 éve megismertem egy fiút elég jóba lettünk mindent megbeszéltünk elég jó barátság alakult ki köztünk.(legalábbis én azt hittem..)1évig kb minden jó is volt aztán ez az egész barátság átment kihasználásba.éjjel nappal nálunk van hónapokig 1-2nap megszakítással.már kb a szián kivül nem is beszélünk egymással.feljön leül gépezni elszívja kérdezés nélkül a cigim stb.kitalálta hogy kidobták otthonról a szülei (ami kiderült hogy nem igaz de anyám nem hiszi el hogy nem igaz)ezért minden áldott nap itt van.iskola után feljön felzabál mindent amit talál, semmit nem pakol el maga után, HETEKIG nem fürdik szó szerint +kb 3-4napig hordja ugyanazt a ruhát (minden ruhát póló zokni stb)légfrissítőzni kell a lakást állandóan amikor itt van,drogozik,ellopta a telefonom..az a célja amúgy hogy anyámmal minél jobban összevesszünk mert így övé lesz a szobám.(hazudik anyámnak állandóan hogy én elhordom őt a háta mögött mindennek stb stb)már annyira elmérgesedett köztem és anyám között a helyzet hogy közölte anyám költözzek el itthonról.mi mindig is jól megvoltunk anyával de amióta ez a 'barátom' itt van egyszerűen folyamatosan veszekszünk anyámnak hiába mondom hogy nem igaz amit mondd meghogy eltűnt a telefonom hogy csak azért csinálja hogy összevesszünk stb stb egyszerűen semmivel nem tudok hatni rá.anyám minden szavát eszi mindent elhisz neki nekem meg semmit aminek az az eredménye hogy anyám kidob itthonról. (igyekszem munkát találni abba is hagytam ez miatt a sulit de nem olyan könnyű középiskola nélkül meghát egy albérlet se olcsó sajnos) anyám előtt folyamatosan sajnáltatja magát kitalál a multjáról mindenfélét hogy megsajnálja és a vége mindig az hogy anyám azt mondja ő milyen tisztességes és jó ember mert iskolába jár én meg semmit nem csinálok (holott jól tudja azért hagytam abba az iskolát hogy pont ez miatt a helyzet miatt eltudjak költözni innen meg azért mert közölte hogy engem nem hajlandó tovább eltartani [pár hónapja lettem 18] ellentétbe a 'barátomat' eltartja mert hát őt kidobták otthonról meghogy szegénynek milyen múltja volt amiből persze semmi nem igaz csak amikor még otthon lakott nem nyalták ki így a p*csáját ).bármit megteszek anyámnak neki semmi nem felel meg ahogy pénzhez jutok az az 1. hogy adjak anyámnak vagy hogy vegyek neki valamit akkor a házimunkába kiveszem a részem bármire megkér megteszem igyekszem a kedvébe járni de semmi nem jó neki mindig azt hallgatom nem csinálok semmit.a drogos lopós igénytelen hazug 'barátomért' viszont odavissza van....
2013. márc. 26. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád szeretője lett a fiú, ilyen egyszerű!

Ezért nem dobja ki.

Keress munkát! Interneten próbálj keresni lakótársat, vagy saját párt magadnak. Ágybérlet is van, legalábbis a fővárosban.

Borzasztóan sajnálom, ami veled történt és pont anyukád fordul el tőled.

Nincs rokonod vagy barátnőd, akinél lakhatsz egy ideig?

2013. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is be szerelemesedett anyád.Máskülönben miért ajmározna egy vadidegen gyereket.nem kellett volna neked sem oda vinned,de ez már mindegy.kezdj egy kis magánnyomozásba.Biztos van valami lány az életébe,nem egy hozzá "öregasszony"az ideállja.1-2 kompromitáló fotó azt dugd anyád orra alá.csak felébred csipke rozsika álmából.Amúgy kivágnám a gyereket a cuccaival együtt
2013. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!