Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz kamerával...

Szerintetek gáz kamerával megbizonyosodni a férj hűtlenségéről?

Figyelt kérdés
Ha lenne alkalmad használnád vagy várnál inkább éveket míg kiderül magától? Sért jogokat?
2013. ápr. 17. 08:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak ez a kérdés felmerül benned, akkor ott már régen nagy a baj, és nincs bizalom. ha megcsal, ha nem, akkor is érdemesebb lenne kiszállnod ebből a kapcsolatból, mert csak magadat tennéd tönkre, hogy "jaj most is biztos épp megcsal..." és ehhez hasonló gondolatokkal.
2013. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
29%
Ha gyanakszol akkor nem gáz!
2013. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha kiderül a férjről, hogy nem hűtlen, akkor bizony gáz.
2013. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
Kicsidaviddal egyet értek, az a nagyon gáz, hogy ez az opció nálatok egyáltalán felmerül... akkor is, ha ő adott okot rá, akkor is, ha te vagy túl féltékeny. Mindkét eset túlmegy a határon, nyilván mindkettőt tisztázni kell... de nem biztos, hogy erre a kamerával történő megfigyelés a legjobb módszer.
2013. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%
ha az az érzésed hogy hűtlen hozzád miért volna gáz...a gáz az volna ha hazugságban,átverve kéne élned.atz mondják a férfiakban genetikailag kódolva van a hűtlenség...még ha igy is van ,van aki képes ebben élni ,és van aki nem...én sem élnék igy
2013. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 ivilicious ***** válasza:
58%
ha kb biztoara tudnám,fel is venném, jóhogy!! aztán fellőném netre
2013. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
20%

Csatlakozom a gázkamrás beírókhoz,többször kellett elolvasnom,hogy mi van?

Akár gáz,akár nem gáz,válópernél hasznos,ha ilyen bizonyítékod van.


Én a saját apámmal csináltam diktafonos felvételt,aki mikor nyomást akart rám gyakorolni,mert a lakásomban van 20 % tulajdonrésze,hogy adjam el,mert arra ment ki a játék,hogy kisemmizzen belőle ( a tesómmal előtte megtette),pedig nincs rá szüksége szép nagy családi háza van és milliós fizetése...


Na szóval az én édesapukám szépen rámondta felvételemre (telefonos beszélgetés volt egyébként) , hogy majd meglátom eladja a 20%-ot egy maffiózónak,aki majd kiver a lakásból.


Ez már 3 éve volt,most is időnként fenyegetőzik valami bírósággal,hát alig várom,fel leszek készülve a szép kis felvételemmel is(mert van egyéb írásos bizonyítékom is),milyen apák vannak a világon.

2013. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
63%
Inkább hangfelvételt készítenék.Ha csak bizonyosság kell,elég ennyi is.Jogokat meg biztosan sért,mert nem bűncselekményről gyártasz bizonyítékot.
2013. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem viszont a saját lakásomban úgy készítek kamerás felvételt ahogy akarok,hiszen az én jogaimat sérti meg más,ha az én lakásomban és az én ágyamban szexel.
2013. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%

Van akinek gáz, van akinek nem. Nálam egy ilyen húzás után repülnél.


"Szerintem viszont a saját lakásomban úgy készítek kamerás felvételt ahogy akarok,hiszen az én jogaimat sérti meg más,ha az én lakásomban és az én ágyamban szexel."

A "saját lakásodban", de nem saját magadról. Neked milyen jogodat is sértené?Az ágyvédelmi monogámia jogát? Viszont neki vannak személyiségi jogai. Azt inkább sérti, mivel nem járult hozzá a felvételhez.

2013. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!