Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz kamerával...

Szerintetek gáz kamerával megbizonyosodni a férj hűtlenségéről?

Figyelt kérdés
Ha lenne alkalmad használnád vagy várnál inkább éveket míg kiderül magától? Sért jogokat?
2013. ápr. 17. 08:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
24%
Hát először is utolsó van saját lakásom,ahová lehet beköltözni,de nem lehet más nővel szexelni,arra ott van apanzió,ahol már valóban nem készíthetek felvételt,te mégis mit képzelsz magadról,mert ezek után nyilván nálad nem nagy dolog a félrekúrás.
2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
6%
13:9 es és 13:11-es ugyanaz voltam a 12:38-assal szemben,aki szerint ugye a más lakásában és más ágyában való félredugás még a VADIDEGEN jogait sérti!
2013. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te azt sem érted, amit te írtál. Ilyenekkel nem lehet vitatkozni.
2013. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem úgy is lehet érteni, hogy nem a vadidegen, hanem a férj jogait sérti. Béke.
2013. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
33%

13:15-ös vagyok megint.


Nem érdekel a lepontozásotok,mert az életben már megvolt a haszna.


Kérdező,te csak szépen igenis gyűjtögesd a bizonyítékokat és biztosítsad be magad mindennel,ahogy én is tettem a múltban.


Nekem volt egy 5 év az életemből,hogy egyfolytában megjártam,úgyhogy megedződtem ilyen téren,mert mi volt még a régi párommal is.Szakítás után vitte az autót,nem bántam,akkor még nem volt jogsim,csak volt egy helyzet,az autó az én nevemen volt és még volt rajta hitel.

Írtunk egy megállapodást két tanúval,hogy nála lesz a az autóm használatban és ő fizeti a havi díjakat.


Na persze nem fizette.Én meg szépen feljelentettem.Hát először nem ment könnyen,mert első kapitányságnál nem vettek komolyan.

Na mentem a következőre gyerekkel együtt hátha úgy "hatékonyabb" leszek,mint gyerekes anyuka.

Hatékonyabb is lettem,bizony.


És megkaptam akkor is,hogy én ilyen csúnya és olyan csúnya stb.


És a feljelentésem után mi történt nagy lepontozók.

Hogy s hogy nem az exem karambolozott és ráadásul le is lépett a tett helyszínéről,de úgy,hogy feljegyezték a rendszámom.


Na és ha nincs a rendőrségi papírom,hogy nincs nálam az autó és kérem szépen vissza,az egyszerű kis megállapodásunk elég kevés lett volna a biztosítónál,mikor szépen kijött az összegről a papírka,hogy ennyi meg annyi százezret fizessek.Így viszont a rendőrségi papírral megúsztam mindent...

2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes történet, csak k*vára semmi köze a kérdéshez. A te helyzeten mégis, hogy segített volna egy kamera?
2013. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
*helyzeteden
2013. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
57%

mindkét esetben ne mond el:

ad 1) ha megcsalt, olvasd a fejére e nélkül, és csukd rá a kaput, nem kell magyarázat.

ad2 ) ha nem, ne égj feleslegesen.

2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát úgy,hogy az egyik legjobb haverom magánnyomozó és pont ezekre az esetekre szakosodott,mikor a a váló fél bizonyítékot gyűjt a másik ellen.

Mondjuk ő főként férfiaktól kapja a megbízásokat,akik nem akarják,(persze érthető),hogy a semmit sem dolgozó,kitartott feleségük vigye a lakást,pénzt stb és bizonyítékot akarnak,hogy megcsalják őket,mivel az esély a feleségnek az anyagiakra így jóval kisebb.

Na ők is felvételeket csinálnak,követik stb az alanyt bizonyos határokon belül.

Na és persze egy kamerás felvételt tilos nyilvánosságra hozni,mert személyes jogokat sért,de bíróságon valamilyen szinten igenis elő lehet vele jönni.

És persze a saját lakásomban,hangsúlyozom a saját lakásomban úgy teszek ki kamerát,ahogy akarok,hiszen akár betörés ellen is készíthetek felvételt,vagy egy babysitter miatt,akit felveszek és meg akarok bizonyosodni,hogy jól végzi a munkáját,mert bárhol máshol készítek felvételt,már valóban engem bűntetnek meg.

Persze az már más kérdés,és nem is vitatéma nálam sem,hogy nyilvánosan nem élhetek vissza vele,csakis bíróságon bizonyíthatom vele,hogy az én jogaimat sértették meg.

2013. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

" bizonyítékot akarnak,hogy megcsalják őket,mivel az esély a feleségnek az anyagiakra így jóval kisebb. "


Ez nálunk pont senkit-főleg nem a bíróságot- nem érdekel, hogy ki kit csalt meg és miért.

2013. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!