Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz kamerával...

Szerintetek gáz kamerával megbizonyosodni a férj hűtlenségéről?

Figyelt kérdés
Ha lenne alkalmad használnád vagy várnál inkább éveket míg kiderül magától? Sért jogokat?
2013. ápr. 17. 08:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát ezt borzasztóan rosszul tudod,ezek szerint a jogi dolgokról sok fogalmad nincs,igenis sokat nyom a latba,hogy ki egy válópernél a sértett fél,mit gondolsz,minek van akkor a haverom munkája,kifejezetten ez a fő profilja,ha nem lenne értelme,nem kapna megbízatásokat sem.
2013. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Missi_Key ***** válasza:

neked hogy esne ha lekamerázna?...

elégé szemét dolog azzal akit szeretsz. plusz jah. személyi jogokat sért. lazán perelhetne.

2013. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Missyke ha így lealáznám akkor messzemenőkig megérteném,ha


revansot vesz és természetesen borzasztó "engedékeny"


lennék válóper esetén,van önkritikám,hogy belássam én


voltam a hülye.

2013. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig Missyke lehet,hogy te utána is nagyon


szereted,ha az ágyatokban mással szexelne,de én viszont nem


vagyok mazo úgyhogy utána már nem szeretem...

2013. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Missi_Key ***** válasza:
42%

ti érzelemlények elég furák vagytok :D....

évekig szereted, aztán egyszer csak bummm, mintha elvágnák. és még azt mondják hogy a szeretet mindennél erősebb. lószrt. jobban járnának az emberek az üzleti kapcsolatokkal, még az is tovább tart mint az úgynevezett "szerelem"

2013. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Tévedés én nem létestek komoly kapcsolatot,nekem állandó laza van és pont azért,mert nem bírom a hazugságot,visszanézve utálom az olyan exemet,aki iszonyatosan féltékeny volt vérre menően és nagy elvárásai voltak,közben csalt rendesen (egy idő után rájöttem).

Szóval ha erre az exemre gondolok,na ezt a kétszínű alakot szívesen lekameráznám a száj és erénycsőszt így utolag,mert egy ilyennek minek voltak olyan nagy elvárásai.


De pl mint írtam,most már átalakítottam a kapcsolataimat sokkal jobb is így.


Egyébként van egy "barátnőm" idézőjel,aki olyan szintig hamis,hogy mikor elment a pasijával és egy másik férfival a strandra,míg a barátja kint napozott,hát lerendezte a saunába a másik férfit,míg a pasija kint napozott.És nem ismerek ennél a csajnál féltékenyebbet és nagyigényűt.

Ezt onnan tudom,hogy az eset után felhívott a "hőstettével".


Igaz,hogy az én ismerősöm a csaj gyerekkorom óta,de szerinted nem érdemel meg az ilyen kétszínű és hamis egy lekamerázást,mert szerintem igen!

2013. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!