Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember (nő vagy...

Van olyan ember (nő vagy férfi) aki alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, ne haragudjak rá, ha néha olyat tesz amivel megbánt, ő nem tudja megszokni hogy vagyok neki. Szeret, imád csak rosszul fejezi ki.

Hogy az ő szavaival éljek, szerinte ő alkalmatlan egy párkapcsolatra. Mennyi időt adjak neki? Eltelt már majdnem fél év.


2009. okt. 3. 13:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem tudom, hogy egy ember, akinek abból áll a mindennapi programja, hogy elmegy sörözni mennyire tud bármin is változtatni...akkor tud, ha akar. Ha pedig kifogásokat keres, hogy neki ne kelljen megváltoznia ("én ilyen vagyok", "alkalmatlan vagyok a párkapcsolatokra"), akkor szerintem az nem lesz hosszú távú kapcsolat. De tévedjek!
2009. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos van olyan ember, aki alkalmatlan a párkapcsolatra. Főleg a férfiaknál szokott előfordulni. Akik elkényeztetett egykék voltak és körülöttük forgott a világ, magukkal hoztál az önzést és irigységet, alapjaiban alkalmatlanok a hosszabb párkapcsolatra. Magam is ismerek ilyeneket. Amíg tart a dühöngő szerelem, addig bírják, ám ha elmúlik, visszatér régi énjük és a másiknak inkább szenvedést, mintsem örömet okoznak. Etek az emberek magukkal sincsenek igazán jóban, mégis eszeveszetten keresik a másik felüket.
2009. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Előző válaszolónak teljesen igaza van!!
2009. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem volt egyke, nem irigy és önző. Rendesen dolgozik, X ezret haza ad stb. Egyszerűen csak hozzám nem tud alkalmazkodni. 8 évvel fiatalabb vagyok nála, én most kezdenék élni, lehet, hogy ez is baj.
2009. okt. 3. 14:06
 15/24 A kérdező kommentje:
Előttem volt egy 4, és egy 1 éves kapcsolata, de a 4 évesnél ő is még "tanuló" volt, és diáklánnyal járt, az 1 éves nő meg idősebb volt nála, és mindketten dolgoztak.
2009. okt. 3. 14:10
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Én választás elé állítanám: pontosan elmondanám neki, hogy mire vágyom, és megkérdezném: teljesíthető vagy nem a részéről? Ha nem, akkor köszönöm, nem is szeret igazán...
2009. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez még nem jutott eszembe. Majd ma rákérdezek.
2009. okt. 3. 14:37
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Idő kell az összerázódáshoz.Ahol a legjobban érzi magát a barátod, oda menj vele.Így az okokat is meglátod hol vannak.

Olyan, hogy megrögzött agglegény, akkor szokott előfordulni, mikor a nők szarvashibákat követnek el.És általában más issza meg a levét.

2009. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az ő munkatársai, haverjai mind szinglik, vagy elváltak. Vagy épp szeretőt tartanak. egyiknek sincs normális kapcsolata. Aki boldog házasságban van, azt kirekesztik, pletykálnak róla.
2009. okt. 3. 17:37
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen emberek. Alapvetően nem szabad azt gondolnod, hogy majd megváltozik, mert nem fog, és keserves lesz esetleg évekkel később rájönni arra, hogy ő valóban képtelen a párkapcsolatra.
2009. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!