Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember (nő vagy...

Van olyan ember (nő vagy férfi) aki alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, ne haragudjak rá, ha néha olyat tesz amivel megbánt, ő nem tudja megszokni hogy vagyok neki. Szeret, imád csak rosszul fejezi ki.

Hogy az ő szavaival éljek, szerinte ő alkalmatlan egy párkapcsolatra. Mennyi időt adjak neki? Eltelt már majdnem fél év.


2009. okt. 3. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sok kommentre válaszoltál, és nekem még mindig nem világos, hogy te hogy érzed, szeret téged? Meg szokott bántani, vagy csak szeretne megfelelni neked nagyon, és emiatt mondott ilyeneket?

Ha meg te szeretnél menni még a haverokkal ide-oda, akkor miért nem beszéltek meg heti-kétheti egy rendszeres napot, amikor mindenki mehet "mulatni"?

2009. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a többiek már mindent elmondtak, de egy valamit had kérdezzek már meg. akinek normális kapcsolata, felesége van azt kirekesztik és pletykálnak róla? mégis mit? és hogy lehet valakit kirekeszteni csak ezért? mit mondanak róla? ez nagyon durva szerintem, inkább ezért szakíts vele...
2009. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Talán én? válasza:

Olyan nincs!

Egy idő múlva mindenkinek megjön az esze...

Lehet az 18 éves vagy akár 78 éves is XP de 1x megjön!

2010. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 DarkChii ***** válasza:

Hát... a te párod legalább bevallja.

Az enyémmel nincsenek oltári nagy gondok, érzem hogy szeret, és ki is mutatja... De az az igazság hogy semmiféle közös programra nem tudom rávenni. Mindig fáradt, sosincs pénze, nincs ereje velem beszélgetni... Nem mozdulunk ki sehová, csak ülünk a 4 fal között. Igaz mi már másfél éve együtt vagyunk, de akkor sem értem... Tényleg ennyire nem fogja fel, hogy ez így rossz irányba vezet? Tényleg ennyire nem tud változtatni? Vagy csak egyszerűen nem akar? Ő is az a típus mint a te barátod, ő sem csinált mást eddig, csak sörözött a haverokkal...

2012. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!