Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 hós lányommal vagyok...

22 hós lányommal vagyok itthon. És már nagyon idegesít hogy a férjem azt hiszi én csak pihengetek itthon. Folyton azt mondja ezt miért nem csináltad meg, azt miért nem. Pedig éjszaka se hagy aludni a lányom, úgyhogy elég fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Van még valaki igy? Miért hiszik azt hogy ez nem munka?
2013. jún. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
43-nak óvodába nem pakolnak szét?de amúgy is óvodába 3 évesen megy a gyerek,nem 2.addigra megtanulja, van egy rá.egyéként azt se tudod mi van,de ítélkezel.
2013. jún. 6. 13:30
 72/81 anonim ***** válasza:

Mikor akarod elkezdeni nevelni? 3-4 évesn? Ennyi idősen igenis meg kéne értenie, hogy nem szabad. Sőt, már korábban is.


Anyukám bölcsödei gondozónő, tudom miről beszélek. Ők sem verik a gyereket, mégis tudják hogy mit szabad és mit nem.

2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:

a lányom igenis elég jólnevelt már most.mindenkinek köszön.nem irigy bár ez szerintem személyiség.nem hisztis se különösképpen ami szintén nem személyiségi vonás.Láttam már ilyenkorúakértat, tudom h. lehet már nevelni valamilyen szinten,de ők még azért kicsik.

Ha elmondom neki százszor h. ezt ne csinálja, azt ne csinálja, akkor is csinálja a fejre állok is.csak azért is.van amiben lehet feg

2013. jún. 6. 15:36
 74/81 A kérdező kommentje:
valamiben lehet fegyelmezni, de az evésben, pakolásban nem.és ezt szerintem minden anya tudja hogy ez igy van.
2013. jún. 6. 15:37
 75/81 anonim ***** válasza:
Na, te is azt hiszed, hogy a te "nevelésed" az egyetlen elképzelhető módszer. És igen, szétpakolnak az oviban, de aztán össze is kell nekik! Ott nincs arra külön személyzet, hogy a széthányt játékokat, ruhákat, miegymást összerakosgassa 30 gyerek után...
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Te hiszed hogy a te nevelésed különb a másiktól, én nem.

Ott már egymástól látják a gyerekek és sokkal könnyebb mint ha én itthon erőlködök.

2013. jún. 6. 17:52
 77/81 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azt csinálsz a gyerekeddel és a férjeddel, amit akarsz. Jó szórakozást.
2013. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

Nem kell 100x elmondani. Elég 3-5x, aztán büntetés.


Így nem csoda, hogy nincs időd meg energiád sem a háztartásra, sem a férjedre.

2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, kérlek mondd, hogy csak egy hülye troll vagy.

mit gondolsz, kitől fogja megtanulni a gyerek, hogy vannak dolgok, amiket NEM szabad megcsinálni, ha nem tőled?

2013. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Komolyan 22 honapos, es meg egyszer se volt az apjaval otthon?? :O

Kb 3-4 honapos kortol mar nyugodtan otthon lehet hagyni apukaval is napkozben (fejsz le tejet es cumisuvegben otthagyod).


En a haromeves es egyeves lanyommal mar egy hetre is voltam el nyaralni a felesegem nelkul (nem tudott jonni mert meg nem adtak neki szabit).

2015. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!