Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell egy ferfira ra...

Miert kell egy ferfira ra eroltetni egy gyereket, ha O nem akarja?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen no van. Veletlenul becsuszik, "szedek tabit" de megis terhes... Kerdem en miert kell egy ferfira rahuzni a lepedot, ha O nem akarja????? Ez annyira abszurd... Ha eldonti h megtartja akkor gondoskodjon rola O.. Hisz O akarta nem a masik fel...
2013. júl. 19. 16:41
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Nem tanul nem dolgozik csak van..
2013. júl. 19. 18:34
 42/58 anonim ***** válasza:
73%

Azért van kivétel is. A tabletta NEM nyújt 100%-os biztonságot. Megeshet, hogy amellett lesz a nő terhes. Akkopr hadd döntse már el, hogy megtartja-e. Már csak azért is, mert a nő egészségére, későbbi gyerekszülésére komoly hatással lehet az abortusz.


Más esetben undorító dolognak tartom én is - persze abban az esetben, ha a férfi előre közli, és gondoskodik is a védekezésről. Vagy arról, hogy megbizonyosodjon róla, hogy a nő védekezik-e. De ha az van, hogy cs.szik gumit húzni vagy megszakítással védekezik, és egy büdös szót nem szól róla, hogy neki nem kell gyerek, akkor elég tahóság rákényszeríteni vkit az abortuszra sztem.

2013. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

És mit mond, miből akarja etetni, ruházni a gyereket?

Ha közlöd, hogy nem veszed el, a jövedelmi helyzeted miatt nagy összegű gyerektartásra nem számíthat, akkor is meg akarja tartani? Akkor miből fog élni?

2013. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

"csak van" az fain.

Abból lesz a gyereknek étel, ruha, meg minden egyéb


Az, hogy valaki megfelelő gyógyszerszedés mellett terhes lesz, elég ritka! Ennyi becsúszott gyerek nincs a földön!

2013. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
73%

Ez így elég rossz :(

Mi azért tartottuk meg, mert volt rendes munkám, van hol laknunk, van mit ennünk stb.

De ha még tanulni sem tanul, akkor csak Gyes-t és családi pótlékot fog kapni, az maximum 40 ezer egy hónapban. Hol fog lakni a babával? Miből fogja fizetni a rezsit? Az ételt? Mi lesz ha nem tud szoptatni, miből vesz tápszert? Az ő családja mit szól? Támogatják? Családod tudja már?

Édes istenem ez így nagyon rossz :(

Persze megértem, hogy meg szeretné tartani, én is félnék a helyében, hogy az abortusz után lehet-e még gyerekem meg egyébként is egy kisbaba. De ha te tanulsz, nincs lehetőséged pénzt szerezni, ő meg még tanulni se tanul, nem tudom, hogyan fogja eltartani magukat. Csak a szülők tudnak segíteni ebben az esetben, már ha tudnak :(

2013. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
68%
Már megszoktam, hogy itt GYK-n minden 2.nő védekezés mellett esett teherbe... nagyon életszerű és valószínű......
2013. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 i hate this world ***** válasza:
89%
Egyet értek a kérdezővel. :)
2013. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
95%

De tényleg. Mondogatják is a kilencven feletti százalékbiztonságokat, erre itt minden második nő terhes lesz tabletta meleltt.

Érdekes.


Amúgy gondolom a kérdező megy tovább (ha van egy kis esze), külföldi egyetem, külföldi nő. A csaj meg megy vissza anyucihoz, örökre ott fog lakni, piaci értéke nullázódott és majd megy bolti eladónak (ha kel egyáltalán).

2013. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,hogy ha egyszer ő akarja a gyereket és a férj nem miért kötelezi arra,hogy eltartsa?
2013. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért miért? Mert kell a pénz neki. Meg hátha evvel szorosabbá válik a kapcsolat. Nem fog.
2013. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!