Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell egy ferfira ra...

Miert kell egy ferfira ra eroltetni egy gyereket, ha O nem akarja?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen no van. Veletlenul becsuszik, "szedek tabit" de megis terhes... Kerdem en miert kell egy ferfira rahuzni a lepedot, ha O nem akarja????? Ez annyira abszurd... Ha eldonti h megtartja akkor gondoskodjon rola O.. Hisz O akarta nem a masik fel...
2013. júl. 19. 16:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy gondolom, hogy mivel ez egy kérdezős-felelős anonim oldal, így a legtöbben a problémáikkal,félelmeikkel fordulnak ide. Tehát ha valaki tervezi a babát a párjával, nem fogja feltenni a kérdést, hogy segítség, gyermeket szeretnénk és megfogant,most mit csináljunk? Vagy, hogy Segítség, gyógyszert szedek és használ,nem vagyok terhes,most mi legyen? Viszont aki a védekezés ellenére is várandós lesz, kétségbe esik, és ide jön tanácsért. Ezét tűnik aránytalanul soknak a védekezés melletti terhesség, pedig ha azt nézzük, hányan nem esnek teherbe gyógyszer mellett, vagy hányan tervezik a babát, akkor már pont beleesik a ritkán, de előfordul kategóriába. Itt tűnik csak soknak ez az eset. Viszont bele kell kalkulálni, hogy vannak olyanok is, akik maguknak sem merik beismerni, hogy nem megfelelően védekeztek, és félnek a következményektől. Szóval nem kéne előítéletesnek lenni, arról nincs jogunk ítélkezni, hogy a lány valóban átverte-e a párját, vagy nem.

Itt a fiú tette fel a kérdést, ő úgy érzi át lett verve. Nem a mi jogunk megítélni, hogy ez így történt vagy sem.

2013. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy lesz gyerek,hogy tényleg véletlen és a nő sem direkt intézte így de megtartja a nő akkor igenis a férfinek kötelessége legalább a gyerektartást fizetni,mivel Ő csinálta a gyereket.De ha a nő azért intézte a gyereket,hogy megfogja a pasit vagy tudja a pasi nem akar de direkt mégis teherbe esik na az a nő egy gerinctelen féreg és joga van a pasinak ott hagynia fenébe.
2013. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
78%
És azzal mi van aki nem szedhet gyógyszert? Mert én nem szedhetek, és pharmatex mellett lettem terhes. Apuka nem akart gumit húzni, azt mondta ha becsúszik hát megtartjuk. Becsúszott, ő meg lelépett....
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
52%
Ajajj, kérdező... azt javaslom, hogy ne udvariaskodj, a kis haszonleső sem volt korrekt veled. Szakíts vele,mondd, hogy sem ő sem a gyerek nem számíthat rád a jövőben, maximum a bíróság által kiszabott havi 10-20ezer forintot tudja kiperelni belőled. Ne félj, ettől hamar kijózanodik majd. Ez a történet nem róla, meg nem a gyerekről szól, hanem csakis arra megy, hogy elvedd és eltartsd. NE LEGYÉL BALEK.
2013. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy terhes? Voltatok már ultrahangon? dokinál?
2013. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Nos?
2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hol tart a történet.
2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Igen. Mindenkeppen megtartja a gyereket :( szuleim orjongenek en meg totalpadlon vagyok, mert eletem vegeig nyoghetem a gyerektartast ugyhogy nem is szerettem volna. Ex baratnom szulei hazassagot kovetelnek. Szo nem lehet rola. Sajnos igy jartam, remelem lesz aki tanul a leckembol, mindig gumival csinaljatok, ha nem szeretnetek meg csaladot :(
2013. aug. 21. 16:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!