Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kár volt...

Szerintetek is kár volt gyereket vállalnunk?

Figyelt kérdés

A párom 44 éves jelenleg munkanélküli, keres munkát de nem talál. Én öt hónapos terhes vagyok, mivel én dolgoztam fogok kapni gyedet, jelenleg a táppénz és a párom szociális segélye az összes bevételünk. A babának kaptunk egy csomó cuccot, kiságy, ruhák, babakocsi stb.

Most albérletben lakunk aminek a költsége nyáron 30000 forint télen pedig 50000-55000 forint.

A faluban többen lenéznek minket amiért a párom nem dolgozik és azt mondják, hogy hülyék vagyunk és minek nekünk gyerek a semmire. A szüleink segítségére nem számíthatunk. Jobb lett volna elvetetni a babát?


2013. júl. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%

A párod bármikor találhat munkát, ez egy átmeneti állapot. Ne hallgass másokra, ha elvetettétek volna, akkor meg rohadt gyerekgyilkosok lennétek a szemükben.


Ismered Az apa, a fia és a szamár című mesét? Érdemes elolvasni. :)

2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
67%

Te hány éves vagy?

Párod mióta munkanélküli?

2013. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondjuk ha te nem vagy 40 éves akkor talán jobb lett volna későbbre tervezni.
2013. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anyács ***** válasza:
82%

Mostmár teljesen felesleges azon gondolkozni, hogy nem kellett volna megtartani. Mostmár élvezni kell minden percét.

Nyilván a férjed igyekszik munkát találni, és akkor megoldódik minden. Én nem foglalkoznék azzal ,hogy mások mit mondanak.

2013. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
55%

Ne is gondolkozz ilyenen, hogy fogsz a gyereked szemébe nézni, ha azt gondolod, hogy kár volt és megbántad!

Tessék előre nézni, örülni, és a párodnak bármilyen munkát elvállalni!

2013. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%

Most ebből a helyzetből kell kihozni a legjobbat.


Nem elvetetni kellett volna, hanem védekezni...

Természetesen tudom, hogy úgy is becsúszhat...stb...

Tudatosan még nem kellett volna ilyen helyzetben vállalni, a többit nektek kellett mérlegelni, hogy meg bírjátok-e oldani anyagilag.

Párod mielőbb kerítsen állást magának!

A faluval meg ne törődjetek, ha nem lenne gyerek, akkor meg azzal jönnének.,.van sapka az a baj, ha nincs az... Én is faluból származom, tudom milyen ez

2013. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
73%

Ebbe senkinek nincs beleszólása, felnőtt felelősségteljes emberek el tudják dönteni hogy mi az amit vállalni tudnak és mi az amit nem.

Ha ti így döntöttetek akkor gondolom kijöttök anyagilag és van valami elképzelésetek a jövőt illetően is.

2013. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindegy ez már, hogy mit kellett volna tenni?? Ha megnézzük a cigányokat, ők is szülnek össze-vissza és mégis jól megvannak. Akinek meg esze van és mindent meg akar adni a gyerekének, az két fizetés és saját lakás mellett sem vállal.
2013. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
49%
Ne érdekeljen a falu szája, örüljél a születendõ babádnak, visszafelé ne nézz csak elõre.Mi is igy kezdtük, és mégsem haltunk éhen, csak kitartás és a férjed is talál munkát.
2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
62%

Én így nem vállaltam volna,az biztos!Nem lesz elég a pénzetek rá,ha a párod nem talál munkát.

De mivel már úton van a baba,így igyekezzen munkát találni,mert nagyon sokba van egy gyerek!!

2013. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!