Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem neki elmondani,...

Nem merem neki elmondani, hogy nem vagyok teljesen magyar mert félek, hogy akkor nem lehetne közöttünk semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok egy ideje, azt hittem csak elérhetetlen álom lesz de nem mert végre ő is adott nekem esélyt. Egyre közelebb kerülünk egymáshoz és azt hiszem ő is belémszeretett valamennyire. Nem ismerjük egymás családját de szóba jöttek ezek a dolgok és ő azt mondta, hogy csak teljesen magyarral akarja összekötni az életét, nem rasszista meg semmi csak azt mondta, hogy már így is össze vannak keveredve a népek vagy valami ilyesmi. Nem mondtam el neki de félig olasz vagyok és most már nem is merem elmondani. Csak pár szó erejéig beszélem a nyelvet amúgy meg semmi nem köt oda. Sokáig titkolni nem is érdemes mert előbb utóbb úgyis kiderülne. Nagyon szerelmes vagyok, nem akarok ilyen kis dolog miatt elveszíteni. Most mit csináljak?

Ő 18/L én 19/F



2013. júl. 23. 18:48
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Jaja, szerintem is a romákra célzott nem az olaszokra...mindenképp mondd el neki minél előbb...ha nem érti meg, talán nem ő az igaz...:/
2013. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban az van, amit a 10. válaszoló írt. Félvér gyerekeim vannak, sosem volt ebből problémánk, a férjemet is befogadták. Ismerős párnál a férfi fekete, a gyerekeknek szintén sosem volt semmilyen problémájuk a beilleszkedéssel, barátkozással, szerelemmel. Néger férfi fehér felesége mondta nekem, hogy cigánnyal sosem kezdene.

Úgyhogy kérdező, ezt tisztázd a leányzóval.

Ha viszont a maradék 1%-ba tartozik és tényleg semmilyen külföldit nem szeret, akkor jobb ha szabadulsz tőle.

2013. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez azt jelenti, hogy ne legyen cigány, nem hiszem, hogy bárkit zavarna, hogy félig olasz vagy.
2013. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, minden csaj egy olasz csődört akar :D


Viccet félre téve, szerintem is a romákra gondolt. Ha meg nem, akkor nem kár érte :)

2013. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2013. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
ha tényleg szeret megfogja érteni.
2013. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Dikk há mink is olaszok vagyunk má na. Dibipp-dip-dubitá, dibipp... Há ne mondd el neki tesókám. Tíged szeret az a jány ez a fontos. Mer nincs olyan hogy ilyen vagy olyan ember. Mind emberek vagyunk, ugyanolyanok.
2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Grazie ragazzi :D

Mire gondolsz, milyen más dolog miatt? Remélem igazatok van és csak a romákra gondolt. Mondjuk páran a spanyolokat, olaszokat is cigánynak nézik.

2013. júl. 26. 17:52
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ilyenre gondolt a leányzó. Szerintem úgy értette, hogy nem akar romával járni pl.


Én is így vagyok eszem ágában se lenne romákkal járni pedig nem vagyok rasszista. Ilyen szinten nem vagyok a külföldiekkel de én is rendszeresen mondom másoknak, hogy magyarral akarok. /mondjuk külföldiekkel más kúltúrában nőttünk fel így nehezebb lenne de te gondolom itt nőttél fel gondolom tehát annyira ez se különbség/

2013. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%

ha nem vagy cigány, és nincs nálatok ilyen kegyeleti tárgy


[link]


akkor nincs mitől félned...

2013. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!