Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem neki elmondani,...

Nem merem neki elmondani, hogy nem vagyok teljesen magyar mert félek, hogy akkor nem lehetne közöttünk semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok egy ideje, azt hittem csak elérhetetlen álom lesz de nem mert végre ő is adott nekem esélyt. Egyre közelebb kerülünk egymáshoz és azt hiszem ő is belémszeretett valamennyire. Nem ismerjük egymás családját de szóba jöttek ezek a dolgok és ő azt mondta, hogy csak teljesen magyarral akarja összekötni az életét, nem rasszista meg semmi csak azt mondta, hogy már így is össze vannak keveredve a népek vagy valami ilyesmi. Nem mondtam el neki de félig olasz vagyok és most már nem is merem elmondani. Csak pár szó erejéig beszélem a nyelvet amúgy meg semmi nem köt oda. Sokáig titkolni nem is érdemes mert előbb utóbb úgyis kiderülne. Nagyon szerelmes vagyok, nem akarok ilyen kis dolog miatt elveszíteni. Most mit csináljak?

Ő 18/L én 19/F



2013. júl. 23. 18:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nem értem teljesen...

Szülőd olasz? vagy Nagyszüleid?

Ha csak mert ott születtél, de amúgy egy két szón kívül nem beszéled az olaszt, akkor te nem vagy olasz...

Volt egy osztálytársam aki Berlinben született, lobogtatta magát, hogy ő mekkora király, mert német, aztán németből meghúzták.. (hahahaha)

2013. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen tárgyaink. Másfél éves koromban jöttünk át Magyarországra de amúgy anyám olasz (ott született, ott nőtt fel stb.) Külsőre csak a bőröm barnább egy picit meg a szemem sötét barna de ez másnál is van így. Ha döntenem kellene a két ország között akkor Magyarországot választanám mert itt érzem otthon magam, tudom a nyelvet, itt vannak barátaim. Olaszország is szép, jó hely meg minden de az csak ilyen második. Azért kérdeztem meg mert nekem úgy jött le, hogy külföldiekkel nem akar szóba állni és lehetnék kínai is vagy néger aki magyarnak vallja magát, a származásom miatt nem jönne össze velem. Na szóval remélem értitek :)
2013. júl. 26. 22:07
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Az olasz pont olyan fehér ember, mint a magyar. Ha néger lennél, az más tészta... Kicsit el van késve a csaj a keveredés miatti aggodalommal, az elmúlt 1100 évben már csak a kínaiakkal nem keveredtünk, de lassan már az is folyamatban van.
2013. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!