Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A férjemnek az előző kapcsolatából van két kisfia. Ők se néznek jó szemmel engem, igazából én sem őket. Nem szeretném hogy például karácsonykor ne legyenek velünk?? Mások hogy oldják meg az ilyen dolgokat??

2013. aug. 14. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős gyerekek?
2013. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az egyik 6 a másik 8 éves.
2013. aug. 14. 20:19
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
hát nem vagy gyenge kedves kérdező. minek kezdtél olyan pasival akinek gyereke van,ha így állsz a dolgokhoz?
2013. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Férjedet nem kéred meg, hogy beszéljen velük, hogy ne legyenek veled ilyenek?
2013. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy veled nem jo a kapcsolat, a ferjednek ok a gyerekei. Ha valaha az életben a társam azt kérné, hogy ne legyen a gyerekem a közeleben karácsonykor, vagy hasonló ünnepen, akkor a kapcsolatunk véget is érne.
2013. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha olyan pasit választasz, akinek gyerekei vannak, akkor velük együtt kell elfogadnod! Tőle sem kérheted, hogy ne legyen a gyerekeivel karácsonykor, és a gyerekeket se akarhatod elválasztani az apjuktól!

A férjed tudja, hogy nem szimpatizálsz a gyerekeivel? Egyezzetek meg. Szenteste csak ti ünnepeltek, másnap meg a gyerekekkel is. Vagy fordítva.

A karácsony pont a családról szólna. Próbálj meg megbékélni velük, esetleg te is adj nekik valami apróságot, hidd el, mindenkinek úgy lesz a legjobb!

2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Addig még van pár hónap, a gyerekek korában ennyi idő alatt még sok változások állhatnak be


Mióta vagytok együtt?

Már most biztos, hogy Szenteste nálatok lennének? A karácsony többi napja nem mindegy?

Rossz hogy már most azt érzed belerondítanának...pedig csak gyerekek...

2013. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező el van tévedve, mégis mit várt a gyerekektől és az édesanyjuktól? örőmujjongást?itt mindenképp te vagy aki betolakodtál egy másik családba, nem ők!te választottál gyerekes pasit, nem ők téged.próbáld felfogni h a gyerekvállalás nem játék hanem életreszóló felelősség, ezért a férjednek kutya kötelessége a gyermekeit részesíteni elönyben , hisz ők nem tehetnek arról h az apjuk nem az anyjukkal él. természetes hogy utálnak, pláne ha te ennyire leszarod az ő érzéseiket. tőlük elvették a családot, apát, ha nem is te tetted ezt, jelenleg te vagy az apjukkal az anyjuk helyett. ha még a szentestéjüket is elveszed... ne várd hogy rajongjanak érted. nagyon őnzőn viselkedsz, és erre a párod is rá fog jönni. vagy tovabblép, új csaj, és veled meg a gyerekeddel csinálja meg ugyanazt...
2013. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szerintem meg meg kell mindenkinek békélni ezzel, hogy már ÉN vagyok és a leendő gyerekeink a családja.. Nem pedig ők !!! Az anyukának semmi joga rosszindulatúan viselkedni, neki semmi köze hozzám, nem én szedtem szét őket...

Van MÚLT meg van Jelen és Jövő !!!! Nem azt mondom hogy ne foglalkozzon a gyerekeivel, de már van másik családja, ami az első... Már semmi nem lesz olyan mint régen, se a szenteste, se a csütörtök meg a szerda. Ez van.

2013. aug. 16. 19:30
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
Te miről beszélsz???? A gyerekei mindig az elsők maradnak, te csak egy nő vagy, a gyerekei viszont a gyerekei maradnak örökre. Na, ha az én párom lennél és ilyet mondanál, úgy repülnél, hogy többet látni sem akarnálak. Ha így állsz hozzájuk nem csoda, ha utálnak...
2013. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!