Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A férjemnek az előző kapcsolatából van két kisfia. Ők se néznek jó szemmel engem, igazából én sem őket. Nem szeretném hogy például karácsonykor ne legyenek velünk?? Mások hogy oldják meg az ilyen dolgokat??

2013. aug. 14. 19:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ők házasságon kívül születtek, mondhatni futó kapcsolatokból...Mi Szerelemből házasodtunk össze, és Nekem Ő Minden Téren az első volt. A fiatalkori baklövései miatt, nem leszünk örökre boldogtalanok. Persze csak ha nem haragszotok meg :)
2013. aug. 16. 21:18
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

Azok a "botlások", ha nem haragszol élő, érző emberek.

Az hogy boldogtalanok lesztek-e amiatt, hogy neki vannak gyerekei pedig egyedül rajtad múlik.

Akármit teszel, ők előbb voltak mint te, és remélhetőleg ugyanannyira fontos vagy, mint a gyerekei.

Tudod ha ti ne adja, szétmentek, a gyerekek még mindig ottmaradnak neki, ha nektek lesz gyereketek ugyanannyira lesz gyereke, mint már a meglevők.

Jobb lezs ha minél hamarabb elfogadod, hogy neki mr van családja nélküled is. Az teljesen mindegy milyen kapcsolatból, milyen nőtől, ha a gyerekekkel tartja a párod a kapcsolatot...

2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!