Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége miért nem...

A férfiak többsége miért nem törődik a családjával?

Figyelt kérdés
Amikor megtörténik a házasság és a terhesség, megszületik a gyerek, akkor a legtöbb házasságban nem is foglalkozik az apa a gyerekkel, nem segít a feleségnek, csak dolgozni jár és ennyi a felelőssége. Ha a nő meg meg akarja beszélni, akkor ráragasztják, hogy hisztizik. Van egyáltalán normális férfi ezen a földön, aki nem gyerekes és hatalom centrikus? Mert én a legtöbb házasságban ezt látom. És egy cikkben olvastam, hogy emiatt van a legtöbb válás is, mármint a házasságon belüli igazságtalan munkamegosztás miatt. Van normális férfi, aki nem hazudik a kapcsolat elején és nem azt mondja, amit hallani akarok?

#hazugság #férfi #hatalomvágy #halatolcentrikus
2013. aug. 21. 18:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen félreértés: nem vagyok ilyen helyzetben szerencsére. Csak olyan sok ilyen kérdést olvasni ezen az oldalon is...
2013. aug. 21. 18:31
 2/27 anonim ***** válasza:
28%

pfff...


De buta vagy, ha nem aztmondaná, amit hallani akarsz, akkor meg hisztiznél összevissza.


Igen is a férfi elsődleges dolga, hogy eltartsa a családod és dolgozzon.


A nő elsődleges dolga a gyerekek ellátása, a háztartás vezetése.


Ez az alapfelállás.. és akkor ezek után belehet segíteni természetesen egymásnak.

2013. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"De buta vagy, ha nem aztmondaná, amit hallani akarsz, akkor meg hisztiznél összevissza. "


Az ilyen "okos" válaszadók inkább kíméljenek. Bár abban legalább igazad van, hogy segítHETNÉNEK egymáson. De sokan nem segítenek.

2013. aug. 21. 18:36
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
ÁLTALÁNOSÍTÁS!!
2013. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Ezt hozta magával a nők munkába állása (nem a feminizmus mert az egy szép utópia), a férfiak előtt nincs példa és ahogy észrevettem a nők sem idomultak még hozzá az új világnézethez. Sok nő ezért erőlködik a szingliséggel ,mert nem akarja magát túl vállalni látva csodás férfiak adta lehetőségeit :) ,de ez nem gond mert egy nőt nem lehet erőszakkal szülésre kényszeríteni és előbb-utobb úgy is vége lesz ennek változás lesz kérdés melyik irányba :)
2013. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy gondolom ,hogy van ,de mivel mi sem vagyunk hibátlanok még a házasságig sem jutunk el ugye mivel nem hazudunk ezért hamar megismernek és a kapcsolat közepén rájön ,hogy neki ez nem kell.

22,f

2013. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező! (nem nem vagyok sem apuka,sem anyuka!)

Én azt veszem észre,hogy a környezetemben egyre több nő akar gyereket vállalni,már-már görcsösen,és az mellékes nekik,hogy a leendő apukáknak nem ez szerepel legelső helyen a képzeletbeli listájukon......


Aztán csodálkoznak,mert apuci nem úgy áll a dolgokhoz,apuci nem olyan lelkes,apuci nem törődik úgy a gyerekkel,én nem tudok szórakozni.....


Le lehet pontozni,de ahol tudom hogy mindkét fél ugyanúgy akarta a gyermekvállalást,ott én nem szoktam ennyi konfliktus helyzettel találkozni!

És sok gyerekes családod ismerek,van összehasonlítási alapom....

2013. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb válás azért van, mert amikor a gyerek megszületik, a nő csak vele törődik. Az apa csak arra kell, hogy vigye haza a pénzt, és az egész nap otthon levő nő helyett elvégezze a háztartási munkát. Elég sok ilyen családot ismerek.
2013. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

"Csak olyan sok ilyen kérdést olvasni ezen az oldalon is..."


Ez egy olyan weboldal ahol olyanok írnak ki kérdéseket akiknek problémájuk van. Akinek a férje rendes, segítőkész stb. az miért akarná mindenáron megosztani a világgal (főleg itt)? Te meg nagyon meggondolatlan vagy ha az itteni kérdések alapján akarsz minket általánosítani.


"Van normális férfi, aki nem hazudik a kapcsolat elején és nem azt mondja, amit hallani akarok?"


Jelen. Más kérdés hogy én nem fogom bizonygatni senkinek hogy én nem csak egy vagyok a többi bunkó férfi között csak mert a lánynak olyan tapasztalatai vannak amilyenek és nem MER bízni senkiben.

2013. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Persze nem azt mondom, hogy a nők szentek és ők a szegény áldozatok, akiket kihasználnak a gonosz férfiak. A nők is ugyanúgy tehetnek a dolgokról mint a férfiak, ha másért nem, akkor azért, mert hagyják magukat. Amúgy az én környezetemben meg az van, hogy apucinak minden jár, anyuci meg dögöljön meg.
2013. aug. 21. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!