Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legkegyetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb szakításod?

Figyelt kérdés
Amikor azt hitted, hogy itt a vég? Elmeséled?
2013. okt. 24. 09:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a kedves exem közölte, hogy miután három hónapja nem találok munkát és már elfogyott a félretett pénzem, ő pedig nem akar eltartani, ezért szakít velem. Péntek este volt, mondta hogy ő most elmegy bulizni, szombat estig nem is jön haza, addigra költözzek el.

Nem tudtam hova menni, csak a szüleimhez vidékre, de annyi pénzem nem volt, hogy a vonatjegyet megvegyem. Azt nagy kegyesen adott. A cuccaim se bírtam el, azt két hónappal később sikerült elintézni, hogy egy közös ismerős elvigye. És persze vidékről feljárni interjúzni... iszonyúan kiszúrt velem. Főleg hogy amikor munkanélküli lettem és még volt félretett pénzem, mondtam h leköltözöm a szüleimhez, hogy ne terheljem, még van miből interjúzni járni. Ő maga mondta, hogy ne, nincs erre szükség. És akkor dobott ki, amikor már tényleg nem tudtam mit lépni. Szerintem ez nagyon kegyetlen volt.

2013. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
én mindig azt hittem, hogy itt a vég mikor velem szakított vki akit én még szerettem, szerencsére nem volt sok ilyen. Sztem mindenki azt érzi ilyenkor, hogy most vége mindennek, mit ér az élet stb...de aztán idővel rájössz, hogy egy szakítás miatt sosem jön a vég, és szépen túllépsz rajta...
2013. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

A mostani kapcsolatom előtt volt egy nagy szerelmem,vele a vége felé már se veled,se nélküled állapotot játszottunk,ami eleve fájdalmas volt.Aztán végül én mondtam ki a végszót,de a szívem beleszakadt.Emlékszem,negyven fok hőségben órákon kereszetül ültem a vízparton a tűző napon,mit sem törődve azzal,hogy leégek,és vártam a buszt hazafelé.Nyeltem a könnyeim,és úgy éreztem,ebbe most belehalok.Még jó fél év kellett,mire tovább tudtam lépni.

Amikor engem dobtak ki,egy alkalom volt,ami szerintem elég durva.A srác sms-ben dobott,azt írta,ő szexen kívül mást nem akart soha tőlem,felejtsem el őt és a számát is,mellesleg pedig tetszem az egyik haverjának.Mondta mindezt azok után,hogy hazavitt,és bemutatott a szüleinek,ismertem a barátait,közös programokat csináltunk,elvileg hivatalosan is jártunk.Ez eléggé szíven ütött.Főleg,hogy még telefonon sem lehetett ezután elérni,s én meg rágódtam a dolgok miértjén.Ma sem tudom a választ,mivel érdemeltem ezt ki...

2013. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
40%
Azt mondta szeret, de nem áldozza fel a családját és a gyerekeit miattam. Pedig vártam rá kemény 10 évet! 2 hét múlva beadta a válópert, másért....
2013. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem is jövök össze senkivel,mert előbb utóbb fény derülne más kis aljas roha.dékságaira ..hálaégnek nem is ér efféle kudarc.
2013. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
az első szerelmem volt,msn-en szakított velem.ez ugye péntek délután volt,este mentünk barátnőmmel bulizni,akkor már vele smárolt.azóta hányok a csajtól is meg a sráctól is
2013. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
4# Miért vártál 10 évet?
2013. okt. 24. 10:15
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy srác, aki már évek óta tetszett és nagyon boldog voltam, mikor összejöttünk. Előttem volt egy élettársa, de szakítottak. amíg együtt voltunk, folyton szidta a csajt, hogy már a végén milyen rossz volt vele és örül, hogy kilépett belőle, stb. stb. Egyszer aztán mondta, hogy elmegy a csajhoz elhozni az ottmaradt ruháit. Gondoltam ez így rendben van, nem is gondoltam semmi rosszra. Felhívott és telefonon közölte, hogy ott van a csajnál és újra összejöttek. A Csaj ugyanezt tette azzal a sráccal, akivel ő ez idő alatt összejött. Nagyon gerinctelen húzásnak tartottam, hogy ezt csak így telefonon közölték. Borzasztóan fájt, nem csak azért mert váratlanul ért, hanem azért is, mert még arra sem adott lehetőséget, hogy reagáljak rá valamit. Egyik nap még egy szép délelőttön úgy éreztem van nekem, majd egy telefonhívás után fel kellett fognom, hogy már nincs. Mielőtt azt hinnétek, biztos azért tette, mert olyan borzasztó volt velem és megérdemeltem, ez nem így van. Összeházasodott a csajjal, de nem sokra rá el is váltak. Sok év múlva mikor újra beszéltünk, emlegette, hogy velem milyen jó volt. Egyszerűen egy f...sz volt és nem tudta mit akar. Utólag már nem bánom, hogy nem lett az egészből semmi, mert ha nem is akkor, de később engem is elhagyott volna. Arra emlékszem, hogy akkor pár napig nagyon nagyon rossz volt, azt hittem bele halok.
2013. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

16 éves voltam, afféle plátói szerelem volt távkapcsolattal megfűszerezve. Ő volt az első ember, akibe igazán szerelmes voltam. Viszonylag sokáig együtt voltunk, msn-en nagyon sokat beszélgettünk. A vége fele már nagyon furcsán viselkedett velem. Az utolsó este már nagyon bunkó volt. Kérdezgettem, hogy mi van vele. Közben egy közös ismerősünkkel is beszélgettem, akivel ő szintén ezalatt az idő alatt chatelt. Ettől a közös ismerőstől tudtam meg, hogy szakítani akar velem. Az egészben tényleg az fájt a legjobban, hogy nem volt képes a szemembe mondani, vagy legalább megírni, hanem egy harmadik embertől kellett ez megtudnom.

Ha ez történet eléggé gyerekesnek is hangzik, de nekem ez 16 évesen nagyon fájt. Tényleg ő volt az első nagy szerelem, és utána úgy éreztem, mintha a szívemet tépték volna ki az ablakon.

2013. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

2 éve voltunk akkor már együtt. Kiment külföldre egy sporttáborba. Majd hazajött, elmentünk nyaralni stb.

Később - véletlenül - kiderült, hogy kint megismerkedett "élete szerelmével", egy nála nagyjából 20 évvel idősebb, kétgyerekes nővel (akkor mi 25 évesek voltunk), és kiköltözik hozzá. Nagyjából kész helyzet elé állított, mert csak azt mondta meg, hogy mikor indul a repülője. kb 1 hónapig szervezte az új életét mellőlem, én tartottam el, az én lakásomban laktunk.

Azt hittem, beleőrülök. Ez közel 9 éve volt, de még mindig képtelen vagyok feldolgozni, vagy csak nagyon lassan.

2013. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!