Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből a kapcsolatb...

Szerintetek ebből a kapcsolatból mi lehet?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a sztorit.


Egy egyszerű kalandnak indult az egész.

Nem egészen munkakapcsolat volt közöttünk,de valami hasonló,mert a munkánkon keresztül találtunk egymásra. Egy idő után észrevettem,hogy egyre jobban közeledünk egymás felé,olyan dolgokat osztottunk meg a másikkal,amiket egy puszta konferencia után nem mond el az ember csak úgy bárkinek. Aztán fokozatosan egyre többet beszéltünk telefonon,sokat hívtuk egymást napközben is.

Ezután kezdődött el a vonzalom,de valami olyan szinten,hogy azon kaptuk magunkat,hogy ölelkezés,csók,majd minden megtörtént köztünk.

Olyan hatással vannak rám az energiái,a gesztusai,a személye,hogy leírni sem lehet. Elvileg ez kölcsönös ,beszélgettünk már erről elég sokat. Tehát itt nem csak a testiségről van szó. Sokszor előfordult,hogy csak egy kávéra futottunk össze,és jólesett beszélgetni 1-2 órát.

Szinte minden nap beszélünk,nem is keveset,valahogy úgy érzem,hogy egyre jobban kezd beengedni az életébe.

DE most jönnek a lényeges dolgok:

Van köztünk 15 év korkülönbség,ráadásul felesége és gyermeke van.

Soha nem gondoltam volna,hogy képes leszek egy nős férfivel kapcsolatba keveredni... mielőtt bárki is ítélkezne felettem,mindenhez 2 ember kell,tehát a házasságában valami nagyon nincsen rendben.

Ez az állapot hónapok óta tart. Jó együtt lenni,de nem tudom,hogy mi lesz ebből az egészből. Csak úgy sodródom az árral...

Egy percig nem bántam meg,hogy megismertem,sőt kifejezetten örülök neki.

Csak azt nem tudom,hogy mi lesz ebből az egészből.

Valaki járt már hasonló cipőben?

Köszönöm,ha írok tanácsokat,tapasztalatokat.


2014. jan. 21. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, megint egy naiv nő!


Gondolod egy 35-50 éves hapsi nem tudja, hogy hülyítse be a nála jóval fiatalabb kis p*nákat? Megnyugtatlak, ahogy az esetek 99%-ában van, az itt is érvényes: nem érez irántad semmit, csak palira vesz.


Az meg csak mentség, hogy egy házassággal nincs valami rendben, ha az egyik fél félremegy. A csalás intelligens emberek körében sosem megoldás - a kevésbé intelligenseknek meg (mint a kúrópajtid) nem kell semmiféle indok, ahhoz hogy félremenjenek. De nyugi, majd jön a kifogásokkal, hogy azért nem válik el, mert az anyagiak, mert a gyerek...de neeem, nincs köztük már semmi, sőt, egymáshoz sem szólnak és külön ágyban alszanak...


Áh, hitegesd csak magadat, rajtad úgy sem segít semmi, amit írunk.

2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak vesztes lehetsz, és nagy árat fizetsz a mostani "boldogságért".

Ülsz otthon, várod, legyen alibije meglépni otthonról.

Vársz..közben elmaradnak a barátok, hiszen nem érsz rá.

Vársz..közben elmegy melletted az élet, a szerelem.

Vársz, amíg ovodás, iskolás, leéretségizik a gyerek, amíg elkészül a kerítés.

Ne mentegesd magad, hogy rossz a kapcsolat, azért lép félre.

Nem elítéllek, mert jogom se lenne hozzá.

De sivár, kemény, mellőzött, csalódott a szeretők élete.

Reménykedsz, hiszel, bízol..csalódsz.

2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igen, lehet belőle valami!!!


Nagy pofáraesés :)

2014. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A vén fószer nyilván örül a változatosságnak, szívesen fekszik le egy fiatal nővel. Az, hogy sokat beszélgettek, azt mutatja, hogy kedvel, ill. most még az újdonsága varázsa is fennáll. Nem fogja elhagyni a feleségét, már megtette volna. Benned csak egy fiatal nőt lát, akivel elszórakozik, még ha nem is így jön le.
2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Járt.


Hogy milyen árat fogsz ezért fizetni a sorstól? még azt is megfogod bánni hogy megszülettél. Olyan lesz a lecke a végén és örülni fogsz, hogy feltudsz belőle állni.Sok sok évedbe fog kerülni és tenger könnybe és tanulásba és bánatba.A felejtés idejét 10 évben mérik.


Mindenki igy jár.Te is, én is, és mindazok, akik érzéssel vannak/voltak ilyen kapcsolatban.

Ez a pőre igazság.

2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Te sem fogod megúszni, hiába hiszed azt.Mint ahogy senki, akinek vannak igazi mély érzései, és valódi mindkét fél általi szerelembe volt, nem csak a szokásos ócska szexkapcsolat, egy huszadrangú házas egyeddel, valami ócska garniszállóba, ahogy szokták az ilyenek.
2014. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
33%

Elég negatív válaszok jöttek eddig, amit meg is értek... De szerintem igazad van, a házasságban nincs minden rendben. Viszont ezt a férfinak kéne elintézni, mielőtt ilyen kapcsolatba keveredne bárkivel is.

Persze, rajtad is múlt/múlik, mit teszel. De ahogyan észrevettem, sok veszteni valód nincsen, max. a munkában adódhat majd kellemetlen szituáció (mondjuk, ha kiderül a megcsalás, vagy ő "szakít", vagy Te).

Ott a másik véglet is, miszerint elválik a feleségétől, és Veled él majd együtt. Éppen most tapasztaltam ilyet egyik barátom családjában, szóval nem kizárt. De azért jó lenne átgondolnod Neked is - megéri ezt az egészet?

Szerintem nem vagy még öreg, olyan 30-as éveid körül lehetsz. Még előtted az élet, rengeteg szerelemmel.

Az is lehet, hogy csak dugni akar, és jól esik neki valakivel lelkiznie. Ilyen férfit is ismerek, pont velem csinálta ezt. Azt hittem szeret, de nem. Dugásra jó voltam, meg lelki szemetesládának.


Igazából ezt Neked kéne érezned, hogy mi helyes és mi nem. Kik vagyunk mi, arctalan válaszolók, hogy eldöntsük, mit tegyél az életedben?

2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember egy ilyen sors általi lecke után, soha a büdös életbe többet nem megy ilyenbe bele, még akkor saem, ha tegyük fel a sors tizenév után az utadba sodor az exedtől jobb pasit.Akkor sem.
2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
4-nél is van pont:)
2014. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm hasonló helyzetben. 5 évig hitegette a családos pasi, majd egyik napról a másikra dobta, mondván, hogy nem akar elválni a feleségétől és neki a család az első. :) (Nyilván megunta a csajt vagy belefáradt.)
2014. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!