Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből a kapcsolatb...

Szerintetek ebből a kapcsolatból mi lehet?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a sztorit.


Egy egyszerű kalandnak indult az egész.

Nem egészen munkakapcsolat volt közöttünk,de valami hasonló,mert a munkánkon keresztül találtunk egymásra. Egy idő után észrevettem,hogy egyre jobban közeledünk egymás felé,olyan dolgokat osztottunk meg a másikkal,amiket egy puszta konferencia után nem mond el az ember csak úgy bárkinek. Aztán fokozatosan egyre többet beszéltünk telefonon,sokat hívtuk egymást napközben is.

Ezután kezdődött el a vonzalom,de valami olyan szinten,hogy azon kaptuk magunkat,hogy ölelkezés,csók,majd minden megtörtént köztünk.

Olyan hatással vannak rám az energiái,a gesztusai,a személye,hogy leírni sem lehet. Elvileg ez kölcsönös ,beszélgettünk már erről elég sokat. Tehát itt nem csak a testiségről van szó. Sokszor előfordult,hogy csak egy kávéra futottunk össze,és jólesett beszélgetni 1-2 órát.

Szinte minden nap beszélünk,nem is keveset,valahogy úgy érzem,hogy egyre jobban kezd beengedni az életébe.

DE most jönnek a lényeges dolgok:

Van köztünk 15 év korkülönbség,ráadásul felesége és gyermeke van.

Soha nem gondoltam volna,hogy képes leszek egy nős férfivel kapcsolatba keveredni... mielőtt bárki is ítélkezne felettem,mindenhez 2 ember kell,tehát a házasságában valami nagyon nincsen rendben.

Ez az állapot hónapok óta tart. Jó együtt lenni,de nem tudom,hogy mi lesz ebből az egészből. Csak úgy sodródom az árral...

Egy percig nem bántam meg,hogy megismertem,sőt kifejezetten örülök neki.

Csak azt nem tudom,hogy mi lesz ebből az egészből.

Valaki járt már hasonló cipőben?

Köszönöm,ha írok tanácsokat,tapasztalatokat.


2014. jan. 21. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 Nálunk egyetlen szó nem sok, annyi ilyen igértet nem hallottam a pasi szájából. Ez soha nem volt téma. Ezt vedd szó szerint. Egyetlen olyan időszak alkalom volt amikor más miatt téma volt. Soha egyetlen egyszer nem volt "ultimátum" adva a fazonnak. És: én hagytam el az illetőt. Férjhez mentem máshoz.
2014. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11 És: 5 évnél bőven több idő volt.
2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel a napi jó cselekedeteimnek száma is betelt, boldog jővőt mindenkinek:D
2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon kétesélyes a dolog.Én is pontosan ilyen helyzetben voltam,mint te.Elmondom a tapasztalataimat.Én őrülten szerelmes lettem,minden nagyon jó volt.Olyan volt,mintha megtaláltam volna a másik felemet.14 évvel volt nálam idősebb,de ez engem sem zavart egyáltalán,mert alapból az idősebb palikat szeretem.Úgy volt,hogy elválnak,aztán mégsem.Akkor nagyon megszenvedtem ezt a dolgot,de rájöttem így utólag,hogy rózsaszínben láttam mindent.Az,hogy jól éreztük magunkat együtt néha egy pár órát,az egy dolog.Együtt élni meg egy más dolog.Például ő egy igazi műveletlen ember,nem szeret olvasni,nem nagyon tud semmiről véleményt alkotni,mert nincsenek ismeretei semmiről.Tehát szellemileg egyáltalán nem voltunk egy szinten.Ő nem szerette a gyerekeket,én meg imádom őket!Egy gyerekük volt,nem is nagyon akart volna.Én 22 éves voltam akkor ő 36.Akkor még nagyon passzoltunk volna egymáshoz,de én most vagyok 30,ő meg 46 háááát,így már viszont nem is olyan kevés az a 16 év.Meg aztán a hűség nem az erőssége most sem.Asszonykája még mindig hisz neki,vagy csak becsukja a szemét.Én erre képtelen lennék,valószínű,ha összejövünk akkor állandóan veszekedtünk volna.Bár igazából ezt sose tudom már meg.

Szerintem érezzétek jól magatokat,ameddig jólesik.Lehet egy nagyon kellemes pár hónap áll előttetek.De vigyázz!Sose áltasd magad!Ha esetleg össze is jöttök,még nem jelenti azt,hogy nem megy vissza a feleségéhez.Hisz ott a gyerek,ami nagyon nagy összetartó erő.Kívánom,hogy találd meg a boldogságot!

2014. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A 13-as és 14-es válaszokat csak én nem értem? :-)
2014. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

"Érezzétek jól magatokat"- Pezsgőt ne nyissunk a boldogságukra? :D De most komolyan...

Én egyébként sem értem, miért kell egy ilyen kapcsolatba belemenni. Mi értelme? Rengeteg lemondással, hazugsággal, bánattal jár. Ez csak az igazán hülye emberek élvezhetik.

Váljon el és legyetek együtt! Játszatok tiszta lapokkal.

2014. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egy egyszerű kalandnak indult az egész."

Helyesbítek: Még mindig egy egyszerű kaland vagy neki.Se több se kevesebb.

2014. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 Nem jár akkor amikor még a kilétedet sem sejtik.
2014. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!