Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki cserben hagy egy...

Ha valaki cserben hagy egy nőt, és magára hagyja a bajban, és az adott nő abortuszt csinál, az miért a nőre mutogat mint "fő-gonoszra"?

Figyelt kérdés

Hiszen ugyan olyan felelős mint a másik fél, mert ha nem hagyta volna cserben a másik felet akkor nagy valószínűséggel meg is született volna a gyerek.

Az ne játssza a sértett vadkant, hiszen nem az ő testéből téptek ki egy darabot, ő mosta kezeit.

Az ilyen magára haragudjon, mert ő az aki miatt így alakultak a dolgok ahogy.


2014. febr. 9. 12:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

javítás:


nyögöm is elég rendesen a lelki következményét

2014. febr. 9. 12:55
 12/32 anonim ***** válasza:
82%

10.: nem a 30 évvel ezelőtti beavatkozásokról van szó, ahol ez valóban kockázat volt. Manapság ennek az esélye mindössze 4%.


De még ha meg is történne a baj - azért a nőnek kell a felelősséget vállalnia, ő teszi a saját testével, a gonoszságnak ehhez semmi köze.

2014. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Jogosan vagy kiakadva, mert úgy lett volna korrekt, hogy ha ragaszkodik a gyerekhez, akkor járuljon hozzá, ne hagyjon cserben, de ha meg elhagy, akkor törődjön bele a döntésedbe. Mert milyen már az, hogy ő dönthet úgy, hogy elhagy, de te azért legyél egy szent, és szüld meg, neveld fel egyedül a gyereket? Bele se gondolt szerintem, hogy mivel jár ez. Egy ilyen embernek szerintem nem is érdemes szülni, így legalább kiderült milyen is valójában. Most inkább magaddal törődj, próbálj megnyugodni, ne hagyd, hogy terrorizáljon, nem vagy főgonosz, szerintem én is ezt csináltam volna a helyedben.
2014. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
De most a p5rod haragszik rád, hogy abortuszod volt?
2014. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én hagytam el ezek után.
2014. febr. 9. 13:11
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán értem pontosan, miről van szó, de ha arról, hogy tervezett baba volt, de a párod meggondolta magát, elhagyott és nem akart a gyerekről sem gondoskodni, akkor neked van igazad.

Ha a babától függetlenül ti összevesztetek a pároddal és ezért hagyott el, de a felelősséget vállalta volna a gyerekért, te pedig a tudtán kívül elvetetted, neki van igaza.

2014. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mivel hagyott cserben? nem is értem.
2014. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

(16) Régi történet, már, de csak egy apró kérdés:

Ha derül égből villámcsapásként(meg felelőtlenség is volt benne, mert óvatlanok voltuk) terhes leszel, közlöd a másikkal, az meg elkezd magából kivetkőzve ordíbálni, és mondjuk te lecsapod a telefont idegességedbe és útána látván a "fogadtatást" elmész abortuszra, elveteted a gyereket, akkor ki is a hibás? Az már más tészta, hogy útána nem állsz vele szóba többet és otthagyod, hogy csak úgy porzik.

2014. febr. 9. 13:32
 19/32 A kérdező kommentje:

javítás:


szó nélkül lecsapod a telefont

2014. febr. 9. 13:41
 20/32 anonim ***** válasza:
45%
Tehát először az nem tetszett neki, hogy terhes vagy, utána meg az se, hogy elvetetted?
2014. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!