Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki cserben hagy egy...

Ha valaki cserben hagy egy nőt, és magára hagyja a bajban, és az adott nő abortuszt csinál, az miért a nőre mutogat mint "fő-gonoszra"?

Figyelt kérdés

Hiszen ugyan olyan felelős mint a másik fél, mert ha nem hagyta volna cserben a másik felet akkor nagy valószínűséggel meg is született volna a gyerek.

Az ne játssza a sértett vadkant, hiszen nem az ő testéből téptek ki egy darabot, ő mosta kezeit.

Az ilyen magára haragudjon, mert ő az aki miatt így alakultak a dolgok ahogy.


2014. febr. 9. 12:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
(20) Igen.Pontosan.
2014. febr. 9. 13:56
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Akkor megválogathatta volna, hogy reagál, nem egy akármilyen horderejű dolgot jelentettél be, szóval érthető, hogy kiakadtál utána, de az is igaz, hogy ilyen döntéseket nem hirtelen felindulásból kell hozni. Bár lehet, hogy így is úgy is abortusz lett volna a vége, ha ő nem akarta gyereket.
2014. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
38%

És eleget beszélgettetek? Vagy csak ezt az egy telefonnyi esélyt adtad a párodnak és a babádnak?


Az a baj, hogy magad is úgy érzed, a párodon kívül Te magad is felelős vagy. Ezért gyötör a bűntudat. A felelősségetek közös. Nem az övé, nem a Tiéd, hanem a Tiétek. És mindkettőtöknek együtt kell élnetek ezzel.


De az nem segít senkinek, ha a másikra mutogat. Ettől nem nyugszik meg a lelked. Ha valódi kiengesztelődést szeretnél, akkor ne félj beleengedni magad a lelki kálvária kínkeserves útjába, mert ezen kívül a világon senki és semmi nem tud segíteni.


A 8-as kommentelővel meg ne törődj, inkább örülj, hogy a Te lelkednek még él a vészjelzője. Az övé már feltehetőleg inaktív.

2014. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

(22) Nem lett volna abortusz,ha engedtem volna beszélni utána (de nem engedtem, mert útána éveken keresztül nem álltam vele szóba még több mint 4 évig jött útánam) ez már nagyon régóta kiderült.Óriási hibát követett el, ezt tudja erre már rájött, azóta okol és fujtat rám, és engem okol a sorsának olyan alakulásáért mint ami történt vele.

A mutogatást és az igazságtalanságot meg nem viselem.

2014. febr. 9. 14:15
 25/32 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Az nem világos számomra, hogy mit élsz meg most nehezebben: az abortusz tényét, vagy a párod viselkedését?
2014. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
(25) Privát válaszoltam.
2014. febr. 9. 14:24
 27/32 anonim ***** válasza:
81%

véleményem szerint te voltál ebben a szituban a hibás ....


becsúszott gyerek volt erre te első haragodba elvetetted mert a másik nem örült neki ...

esélyt sem adtál neki h esetleg átgondolja


pont ugy viselkedtél mint egy 3 éves hisztis kisgyerek ....


jogosan haragszik mert ezt nem beszélted meg vele !


istene mennyire buták tudnak lenni a nők ....

és ezt nőként mondom neked ....!!!

2014. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen lélekben megmaradt egy önző tininek aki puffog ha nem engedik el a buliba aztán másnaposan már a szülő a hibás mert nem volt elég kemény,

nyilván nem azért történt mert lecsapta a telefont hanem mert akora már átláta a másik személyiségét.

2014. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező.....

Ki itt a hibàs? Minketten, bár én is csak ennyit éltem volna àt hogy a telefonba amin megsértődtem volna ....

Èn könyörögtem a kapcsolatunkért a baba miatt, de nem jött a vàlasz ... igy 3 év utan szeretne békülni,szeretne babàt tőlem...

Amikor vegre boldog kapcsolatban élek ... Ahol a párom lesz a legboldogabb ha terhes leszek ....

Ő elengedett akkor, lemondott ròlunk. Nem akart babát szerinte ez az Èn életem az én gyermekem lett volna .... És igen bár megtartottam volna,egész életemben szenvedni fogok es nem is baj ... megérdemlem... hisz megöltem! :(

Es nem egy telefonbeszelgetès után kellett igy döntenem... Sokkal nyomòsabb okom volt .... (5heten keresztuli beszelgetes)

Ùgyh. ne lègy felhàborodva..... Szerintem !

2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Miért a te problémád az, ha ő nem boldogul az életben? A sajátja, ne téged hibáztasson. Kerüld el messzire. Mindenkit könnyebb hibáztatni, mint saját magát.
2014. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!