Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől lehet ilyen esetben...

Kitől lehet ilyen esetben segítséget kérni?

Figyelt kérdés
2éve vettünk egy parasztházat és sajnos svájci frankos hitelünk van aminek egyre feljebb megy a törlesztőrészlete most 55ezer ft-ot fizetünk!két gyermeket nevelünk sajnos felénk nem sok munkalehetőség van csak a férjem dolgozik de sajnos az idén nem hiszem hogy jut karácsonyi ajándékra ha van használt játék 7éves kisfiúnak megköszönnénk .úgy fáj a szivem mikor nézegeti az újságot és mondja hogy mit szeretne de nincs szivem mondani neki hogy nem biztos hogy kapsz valamit!ha valaki tud segíteni megköszönnénk egy szomorú anyuka
2009. dec. 19. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
a babtista szeretetszolgálat, nagyon sok embernek segít, nekikpróbálj írni, de az internet vonal sem olcsó.
2009. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
2009. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is a Baptistákat ajánlom. Van egy akciójuk 10.000 gyermek karácsonya, más néven Cipősdoboz akció. Én is készítettem 2 ajándékcsomagot és bevittem; eddig 18.204 ajándékcsomag érkezett be, azt hiszem ebből bőven jut a kisfiadnak is egy :) Ez a központ száma: +36 1 466-5978 Hívd fel őket mielőbb. Majd írd meg, hogy mit sikerült intézni :)
2009. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mire vágyik a kisfiad?tudod én is minimálbérből élek albérletben,tehát nagy dolgot nem tudok adni.de kiszorítok neked valamit.mik azok amikre vágyik?
2009. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a telefonszámokat a segítséget hétfőn fel is hívjuk őket a kisfiam az állatos játékokért van oda de szerintem bármi lesz a fa alatt örülni fog neki!!
2009. dec. 19. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Ahhoz, hogy eljuttassuk amivel tudunk segíteni, gondolom elérhetőség kell.Saját költségünkre küldenénk.

2009. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is küldenék játékot a kisfiadnak.

Írjál privátban.

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

2009. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Küldd el kérlek a címedet a nyuszifulovi@gmail.com-ra! Mi is szívesen küldünk ajándékot a kisfiadnak. Félek, Karácsonyra már nem ér oda (holnap tudom legkorábban feladni), de biztosan így is örülni fog neki!

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget Áldjon meg benneteket a jóisten és mindenkinek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!!!
2009. dec. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!