Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok esetben kaptatok segítsége...

Sok esetben kaptatok segítséget itt a GYAKORIKÉRDÉSEK oldalán? Mik voltak azok? Mennyi idös volt a babád amikor idetaláltál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Én rengeteg segítséget merítettem és kaptam itt a babákkal kapcsolatban mindenre,csak azt sajnálom ,hogy nem elöbb bukkantam rá ezekre az oldalakra.8hónapos volt a kisfiam akkor,most 11hónapos,de más a terhességgel kapcsolatos infók is sokat segítettek volna abban az időszakban,bár akkor időm sem volt,mert az utolsó napig dolgoztam.
2010. jún. 3. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Babát szerettünk volna (már egy ideje), mikor felfedeztem az oldalt teljesen véletlenül.

Csatlakoztam a "Teherbeesés" rovathoz. Itt kaptam egy ötletet, hogy az ovu-teszt sokaknak bejött, akik nem tudják pontosan a peteérés napját meghatározni egyéb okok miatt, ami most nem érdekes. Kipróbáltam és a következő hónapban már nem jött meg. Azóta van egy 13 hós kislányom. :)

Onnantól átléptem a "Terhesség" rovatba, majd tavaly májusból itt lehetek köztetek a "Babák"-nál.


Köszönök minden kedves itteni anyukának minden kedves szót és segítséget!

2010. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok.


En 2.5 eve talaltam talan ezt az oldalt, es munka kozben ezzel utottem el az idot :)

Eloszor szepsegtanacsokat adtam mint kozmetikus es felsofoku minkes.

Kesobb a terhesseg rovat aktiv resztvevoje voltam.

Mar 3.5 honaja pedig az babas oldalt latogatom :)

A teherbeeses temakore kimaradt, mert alapvetoen meg nem terveztunk babat (ovszer mellett sikerult), de az elso parctol nagyon vartam, mar, hogy vegre ide a baba-k koze irhassak vegre :)

En is koszonom a hasznos tanacsokat es remelem, hogy kicsit jobban megismerjuk egymast es kevesebb vita fog kialakulni :)

Szep estet Nektek es nagyon jo babazat :)

2010. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én már korábban is ha kerestem valamit a gugliban, mindig kidobott egy-két oldalt, ami itt volt a gyk-n. Aztán amikor egy-két hónapos volt a kisfiam, akkor egyre többször találtam rá erre az oldalra, és akkor regisztráltam. Most már 8 hónapos, és nagyon-nagyon sok segítséget kaptam itt, és remélem, én is tudtam segíteni egy-két dologban. Ezúton is hála és köszönet mindenkinek!
2010. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a terhességem elejétől itt vagyok, most van egy 1 hós kislányom és én is sok jó tanácsot kaptam ill. én is próbálok segíteni amiben tudok, kérdésekre válaszolni.

Szeretem ezt az oldalt! :))

2010. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!