Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha karácsonykor egy hajléktala...

Ha karácsonykor egy hajléktalanak adok egy üveg bort szerintetek hogy reagál rá? =)

Figyelt kérdés

Ha Boldog Karácsonyt kivánva adok egy bontatlan viszonylag minöségi üveg félédes fehér bort hogy reagál ?

Üdv: Alex és Kellemes Karácsonyt !


2009. dec. 25. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Biztos örülne neki.:) Szép gondolat:) Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Megköszöni és elfogadja.
2009. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
kér hozzá bontót is mivel műanyagdobozoshoz van szokva..de azért szép gesztus:)
2009. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
meg fogja köszönni, de nem ízlelgetve fogja elkortyolgatni, hanem seperc alatt elvedeli. egy ilyen látvány nekem nagyon rosszulesne
2009. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
én inkább valami finom sütit adnék neki a helyedben.
2009. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha sütit adna valószínű, hogy hozzávágná, mint ahogy hozzám a szendvicsemet anno (neki pénz kell).

Persze ember függő.

2009. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
79%
sztem egy tál melegétel jobban esne ilyenkor nekik
2009. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
én is ételt adnék neki inkább
2009. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez a hajléktalantól is függ majd. Én adtam már fél üveg bort egy hajléktalannak és utána nem hagyott békén, hogy adjak még neki pénzt is.
2009. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Hajléktalannak nem a legszerencsésebb alkoholt ajándékozni. Azt meg, hogy hogyan reagálna, nem lehet tudni, nyilván van olyan aki nagyon örülne, van aki meg meg sem köszönné. Én adtam már oda télikabátot egy utcánkban "lakó" hajléktalannak, annyit nem bökött ki hogy köszönöm, nem is láttam persze azután a kabátot rajta, gondolom, inkább elcserélte valami jobban melegítő folyékonyra...Azért ez ne szegje kedvét az adakozó szándékúaknak, reméljük sokan vannak, akik valóban örülnének bárminek.
2009. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!