Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás utána az esküvői emlékek...

Válás utána az esküvői emlékekkel mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Párom már évekkel ezelőtt elvált. Azóta kisbabát várunk, egy család vagyunk. A garázsban találtunk egy tányért, amit még az esküvőjükre kaptak, beleírva mindkettőjük neve.

Én legszívesebben kidobnám, de ehhez nincs jogom. Sosem voltam még házas, nem tudom, mit kell csinálni az ilyen emlékekkel. Nyilván nem tartjuk meg, párom kidobni nem akarja, mert szerinte amúgy szép (tényleg szép tányér egyébként, csak a tartalmával van bajunk).


Ki, mit csinálna az ilyen emlékekkel?


2014. jún. 5. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,miért dobnád ki?Ugyan,ne törődj vele.

Én nem vagyok elvált,de van elvált rokonom,ők váláskor kiválasztották, hogy ki mit tart meg később...Étkészlet stb.A rokonomnak pl megvannak az esküvői fotói is,pedig már 12 éve volt.Sőt a múltkor meg is állapítottuk, hogy milyen szépen néztek ki rajta.Bár haragban váltak el,már normális a viszonyuk.

2014. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emlékeket válogassátok át, ami marad az kerüljön egy dobozba és tegyétek el. Ha kidobni nem akarjátok, de használni sem attól még elfér egy szekrényben a többi cuccal becsomagolva. Ezek is emlékek, mások is megtartanak dolgokat, szakítások/ válások után.
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Azt írod,hogy kidobnád. Akkor mondd el a "párodnak",hogy ez téged zavar.Ajándékozzátok el.
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Hát hallod, még azt sem furcsállnám, ha kint lenne a falon...


Te meg azon hisztériázol, hogy a garázsban van bedobozolva....

2014. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
ilyen tányérom nekem is van, volt anyósom készítette..hidd el semmilyen, jó emlék nem fűződik hozzá..de a tányér jó, nem emlék, hanem egy használati tárgy.
2014. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én furcsállnám, ha kint lenne a falon, mivel én lakom vele 5 éve. :)


Mindenesetre lehet odaadja anyósjelöltnek, na ő lehet kirakja majd a falra, van olyan "elvetemült", de szerintem hatalmas képmutatás lenne, gondoljon bárki, bármit.


Igazatok van, kidobni nem lenne olyan jó ötlet, majd jól becsomagoltatom a párommal, elfér a garázsban.

2014. jún. 5. 22:41
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Én véletlenül elejteném... :D
2014. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Persze, tord el, ajandekozd el ahogy az elotted levok javasoltak, majd hipozd ki a farkat meg amihez mas no hozzaert,tovabba toroltesd a memoriajat. Aki nem szuz tini fiut valaszt tarsnak, annak el kell fogadnia, hogy a parjanak van eloelete, masokkal jo es rossz emlekei. A multja hozza tartozik, en szemely szerint nem vagyok olyan feltekeny hiszterika mint akik a torest meg az ajandekozast javasoltak. En fel tudom dolgozni,hogy elottem is volt mas, akivel vannak szep emlekei, mint ahogy nekem is vannak.
2014. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

ült. Engem jobban foglalkoztatna, hogy miért nem házasodtunk még össze ennyi év után. Elnézest, hogy megemlitem, de ez fontosabb szempont egy tanyernal...

25N

2014. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
az elejét nem küldte el. Szóval, az én férjem is elvált. Együtt néztük meg popcornozva az esküvői videójukat, majd minden a tárolóba került.
2014. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!