Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás utána az esküvői emlékek...

Válás utána az esküvői emlékekkel mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Párom már évekkel ezelőtt elvált. Azóta kisbabát várunk, egy család vagyunk. A garázsban találtunk egy tányért, amit még az esküvőjükre kaptak, beleírva mindkettőjük neve.

Én legszívesebben kidobnám, de ehhez nincs jogom. Sosem voltam még házas, nem tudom, mit kell csinálni az ilyen emlékekkel. Nyilván nem tartjuk meg, párom kidobni nem akarja, mert szerinte amúgy szép (tényleg szép tányér egyébként, csak a tartalmával van bajunk).


Ki, mit csinálna az ilyen emlékekkel?


2014. jún. 5. 22:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna a dolog, ő múltja, tiszteletben tartanám, de azért kicsit szúrná a szememet ha sokat nézné, elmélkedne rajta meg stb...
2014. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!