Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem nagyon cikinek érezni,...

Kezdem nagyon cikinek érezni, hogy segítséget fogadok el a családomtól. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos kisbabánk. Amikor megszületett, pár napra idejött anyukám, aztán pár naponta jött valaki. Nem csak látogatni a babát, hoztak ebédet, elmosogattak, vasaltak, ami éppen kellett. Addig én vagy aludtam, vagy a babát láttam el, vagy rendbe tettem magam, ilyesmi. Nem volt extrém rossz szülésem, a baba sem volt sírós, a szoptatással ugyan voltak gondok, de amúgy nem voltunk rászorulva.

Mi is meg tudtuk volna ketten a férjemmel, de ők szívesen tették.


Sokan emiatt furcsán néznek és szóvá is teszik, hogy ez milyen gáz, hogy miért használtuk ki a családtagjainkat. Meg hogy ezt a legtöbb nő egyedül is megoldja, a férje sem segít neki, nekem meg ott volt egy hadsereg.


Mit gondoltok? Tényleg egyedül illett volna megoldani?


2014. jún. 8. 09:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem hogy KI(K) mondják!
2014. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!