Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljam elfelejteni Őt,...

Megpróbáljam elfelejteni Őt, vagy mondjak el neki mindent?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, úgy igazán. Talán életemben először. Nem is talán, hanem biztosan. Kb. 3 hónapja ismerem Őt, kb. 2 hónapja szeretem, és kb. másfél hónapja vagyok ezzel tisztában. Hidegzuhanyként ért, mert én inkább voltam szoknyapecér, mint szerelmes lovag (és akkor most finoman fogalmaztam), de egyáltalán nem bánom, sőt, végre értelmét látom a jövőnek. A gond az, hogy Ő erről még semmit nem tud. Talpraesett vagyok, 5 éve vezetek egy 20 fős céget, eddig azt hittem, mindenben azonnal tudok dönteni, lépni, cselekedni, de most úgy szenvedek, mint még soha. Ő az egyetlen Nő, aki mellett el tudom képzelni az életemet, akiért a fél karomat odaadnám, megtestesíti mindazt, amit egy Nőben mindig is kerestem.

Ő az egyik asszisztensem a cégnél, így minden áldott nap találkozunk, ott ül tőlem 6 méterre, és fogalma sincs arról, hogy minden este úgy alszom el, hogy a takarót úgy ölelem, mintha Ő lenne az…

Múlt kedden beteg lett, délelőtt annyira felszökött a láza, hogy jobbnak láttam, ha hazaviszem, ne a bkv-n ájuldozzon, végül előbb a háziorvosához, majd a lakásához kanyarodtam Vele. Piszok nehéz volt nem megölelni Őt, úgy aggódtam Érte, mint még soha, senkiért. A gyógyszerek kiváltása után még megálltam egy zöldségesnél gyümölcsökért neki, és mivel a szatyrok elég nehezek voltak, így segítettem felcipelni őket a lakására. Ekkor kérdezte tőlem, hogy hogyan tudná ezt megköszönni, és én annyit mondtam, hogy ha meggyógyult, jöjjön el velem vacsorázni. Erre ő csak nevetett, és annyit kérdezett, hogy nincs elég nőm a sok közül, aki ráérne?

Úgy érzem, hiába mondanám el neki, hogy az alkalmi nőkkel azóta nem találkoztam és nem beszéltem, mióta odáig vagyok Érte, valószínű, nem hinné el, pedig tényleg így van. Fogalmam sincs, mit tegyek. Most már meggyógyult, tegnap óta megint jár dolgozni, ideje lenne rákérdeznem a péntek estére, de nem merek. Ha eljönne, talán el merném neki mondani, hogy mit érzek iránta és kérnék Tőle egy esélyt, hogy engedjen közel magához. De ha akkor ez volt a válasza, félek, hogy nemet mondana. :(

Nagyon vágyom Rá. :(


2014. júl. 22. 11:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
hány éves vagy?
2014. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
31
2014. júl. 22. 11:10
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

elolvadtam :))

kérdezö, ne gatyázz, kérdezz rá, aztán várom a love story folytatását :D

2014. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Küldj neki 1 szál piros rózsát, és köszönd meg, hogy újra munkába állt. Ha ebből nem ért, akkor semmiből.
2014. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
65%

Mindenképpen kérdezz rá, de ne rámenősen. Éreztesd vele, hogy Ő több, mint a többi eddigi cafkák. Talán úgy gondolja, hogy csak szivattad a vacsimeghívással, de meg fog változni a véleménye, ha rájön, hogy te ezt komolyan gondolod. Lehet, hogy egy virágcsokor a lakására küldeményben nem lenne rossz ötlet, valami olyasmi üzenettel, hogy: Én komolyan gondoltam a péntek estét, csörgess meg, ha te is. :)


Amúgy szurkolok nektek! Kapd el Tigris! :D

2014. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Basszus, ha engem így szeretnének... :-)

Hey, légy férfi. Van egy olyan érzésem, hogy keményebb dió lesz a lány, mint amihez te szoktál, de hidd el, megéri ;-)

2014. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Hat nem tudom, en nem hagynám magam a főnökömnek..... Nem lesz az jo helyzet senkinek sem. Mondjuk ha nem közvetlen beosztottad lenne.....
2014. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm... Azt hiszem sok női szívet megdobogtattál ezzel a pár sorral.


Szerintem ne tétovázz, légy határozott és hívd el. Aztán a vacsi alatt a fenti stílusban mondd el mit érzel. Még ha fenntartásokkal is fogja fogadni eleinte a "múltad" miatt, előbb utóbb ha bizonyítasz elhiszi, hogy az érzéseid valódiak, és nem csak egy újabb numerának kell.


Szorítok neked!

2014. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp kérdezz rá a vacsorára, illetve mondd el neki, mit érzel! A biztos elutasítás is jobb, mint a bizonytalanság. Menni fog! :) Hajrá!
2014. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bátran kérdezz rá újra a vacsira, mert a "nincs elég nőd a sok közül aki ráérne" duma nem teljes elutasítás, csupán bizonytalan a hölgy, hiszen látja menni nő forog körülötted és nem akar beállni nyolvcvanhatodiknak. Nálunk is így volt a férjemmel, sokkal több idő kellett nekem mire elhittem hogy tényleg lekoptatta az összes nőt és bizalmat szavaztam neki egy kapcsolatra, mint egyébként kellett volna ha "átlagos" életet él, mint az átlag ember. Szóval legyél kitartó és akkor komolyan fog venni és bármi kialakulhat...
2014. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!