Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges ha vonzona...

Szerintetek beteges ha vonzonak talalok egy 50-55 eves ferfit?

Figyelt kérdés
25 vagyok.Ez apakomplexus ?
2014. aug. 29. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
En Jeremy Ironst talalom vonzonak. En 39 vagyok, o 65. A ferjem meg 44, ugyhogy biztosan nincs apakomplexusom.
2014. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
25 évesn? igen. Nem egészséges abszolút.
2014. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Minden további nélkül lehet, nem is szégyen, mert többnyire csak azt jelzi, hogy az illetőnek jó viszonya van (volt) az apjával, ezért az apja korabeli, külsőleg az apára hajazó férfiakat megnyugtatónak, biztonságot adónak tekinti.
2014. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
4%
Gerontofília.
2014. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
3 15 év múlva a nőci ereje teljébe lesz, és pont a legaktívabb női kor, míg a fazon pont leáldozóban?
2014. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van apakomplexusod, ha csak az ilyen korú férfiakat találod vonzónak.

Attól, hogy egy-egy jóvágású ötvenes vagy Johnny Depp tetszik még nincs semmi bajod.

2014. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:41-es: ma szerinted hány olyan kapcsolat van, ami eltart 15 évig? A legtöbbnek pár év alatt vége van - és akkor fel sem merülhet, hogy mi lesz 15 év múlva.


A másik meg, hogy van sok aránylag fiatal, aki nem aktív semmilyen téren és több idösebb, aki meg még 70 körül is igen dinamikus ember.

2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van! Ez nem beteges.

Ha több idősebbet is vonzónak találnál néha-néha, az se lenne beteges.


Akkor lenne beteges, ha kapcsolatot is akarnál vele, és ha saját korodbeliek hidegen hagynának, meg ha kizárólag csak öreg pasikra nyomulnál.

De ha tudod kezelni a vonzódásodat és lehiggasztani magad, akkor nincs gáz.


Én is találtam már vonzónak apámkorabeli hapsikat, pl egy egyetemi tanáromat, vagy egy kollégámat , egy műsorvezetőt, vagy egy karmestert, vagy néha az utcán többször látott idegent. Jó, a tanáromon többet fantáziáltam, de közben röhögtem is magamon, nem egy halálos szerelem/vonzódás volt. A többiről inkább azt állapítottam meg, hogy jó lenne egy olyan korombeli pasi, aki ha megöregszik, olyan fazon lesz, mint az a vonzó öreg... :)

2014. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Én soha nem vonzódtam idős pasik után, mindig velem egyidős, vagy csak pár évvel idősebb volt. Mégis Jack Nicholson nagyon bejön, pedig öreg puhos, de van benne valami. Ha egy pasi van, aki iránt vonzódsz és nem általánosságban, akkor nem.
2014. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Másrészt az, hogy vonzónak találod még nem azt jelenti, hogy össze fogtok házasodni és vele kell leélned az életedet. (Szerintem pl. Liam cunningham egy baromi jó pasi. Nem érzem betegnek magam.)
2014. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!