Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges ha vonzona...

Szerintetek beteges ha vonzonak talalok egy 50-55 eves ferfit?

Figyelt kérdés
25 vagyok.Ez apakomplexus ?
2014. aug. 29. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha egy konkrét férfiról van szó, akkor nem. Ha csak ez a korosztàly hoz lázba, akkor gyanús...
2014. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szexualis ertelemben foleg ez a korosztaly,de kapcsolatot nem naluk keresek mivel tisztaban vagyok vele,hogy nem egeszseges.igy?
2014. aug. 29. 20:49
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha ő az, akkor érthető:


[link]

2014. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mi a fene ***** válasza:
8-ast osztom !60/N
2014. szept. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Igen.

2014. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

betegesnek nem mondanám semmiképp, csak szokatlan.

és okai biztos vannak, de nem egy beteges kórkép.

mondjuk azt nem értem, hogyha csak ehhez a korosztályhoz vonzódsz, akkor miért hülyítesz magad korabeli fiúkat.

nekem sosem tetszettek az idősebb férfiak, pedig már én is kezdek idősebb lenni, nem annyira persze, de már ott tartok, hogy a saját korosztályom se tetszik, mert túl öregnek látom őket :D

de persze ha jó karban vannak, akkor tudnak tetszeni, csak általában nem ez a helyzet.

2014. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

-Szexualis ertelemben foleg ez a korosztaly-

hat ha így írod akkor elgondolkodtató , ha egy személyről lenne szó akkor semmi gond , de így hat NEM TUDOM ....

2014. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor sorolnám melyik 50 év feletti szátért lehetünk oda meg vissza:

Brad Pitt, Johnny Depp, Tom Cruise, Bon Jovi, George Clooney, Liam Neeson, Russel Crow (aaaawww imádom!!), Bruce Willis, Jeremy Irons, sorolhatnám.

Az nem baj ha odavagy értük, inkább az lenne baj, hogyha CSAK az ilyen korosztályért vagy oda, és a veled egy korúakkal kapcsolatot sem akarsz. Akkor bajos, amúgy szereintem nem, bár a színészeken kívül én még nem láttam a való életben szexi 50eseket.

2014. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges? Nézhet ki jól egy ötvenes pasi simán, nyilván nem vagyunk vakok, észrevesszük, ha ez van. Ha kizárólag ez a korosztály jön be, gondolkodhatsz annak lehetőségén, hogy apakomplexusod van, de amíg csak arról van szó, hogy látsz egy jóvágású ötvenes hapsit, és megállapítod, hogy "aztarohadt", addig nincs ezzel semmi gond.

Én 26 vagyok, nekem pl. bejön James Hetfield, aki 51 éves, nem hiszem, hogy gond lenne ezzel. A férjem 25 éves, nincs apakomplexusom, de aki jól néz ki, az jól néz ki, na :D

2014. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha a nő vérmérséklete fiatalon olyan mint a pasinak 50-55 évesen akkor végkép nincs probléma.

csak egy számít, hogy boldog leszel e vele.

Igaz ezt nem tudhatod előre de egy korodbélivel se.

Ha a válási statisztikát nézzük, akkor komoly az esélye, hogy egy 30 évessel se leszel boldog és tartós kapcsolatban.

Szóval a kor csak egy paraméter a sok közül.

2014. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!