Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Első gratulálok hogy ennyit tudtál hozzátenni a dologhoz...

Nyilván itt mindenki szent.Hibáztam igen,elismertem,attól hogy egyszer "megbotlottam",nem jelenti azt hogy ringyó vagyok.

2014. szept. 30. 17:47
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

" egyszer "megbotlottam",nem jelenti azt hogy ringyó vagyok.

"


Előbb azt írtad hogy többször lefeküdtetek.

2014. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
97%
4 hónapja tartó viszony, nem megbotlás, hanem akarattal fenntartott kapcsolat. Ne sajnáltasd magad, te döntöttél a viszony mellett, nem más.
2014. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
98%
Én nem hiszem, hogy a férjed ezt el fogja fogadni. Még arra sem foghatod, hogy elvesztetted a fejed (ami szerintem kamu indok), mert többször megtörtént. Te nem megcsaltad a férjed, hanem viszonyt folytattál a háta mögött. Egyébként mi változott, hogy most már úgy látod, működne a házasságod? Mivel nem beszéltetek a problémáról, gondolom ugyanannyira vagy elhanyagolva, mint korábban.. Te megbocsátanád neki egyébként? Mert én a helyedben - bár velem ilyen nem történne - összecsomagolnék és elhagynám. Indokul elmondanám, hogy félreléptem, amit megbántam, de szerintem megbocsáthatatlan, úgyhogy nem is kérem ilyesmire. Valószínűleg nem fog többé keresni azzal, hogy van még remény.. ha mégis, akkor nagy szerencséd van. Egyébként olyan szerintem nincs, hogy valami soha ne derüljön ki - innentől kezdve hazugság lenne az életed, amibe egyszer bele fogsz bukni.
2014. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
36%
Keress másik munkahelyet, és maradj csendben.
2014. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
36%
szerintem is keress másik munkahelyet, és ha valóban a férjed mellett akarsz maradni, ne mondj el semmit!
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

ma 17:48


Az én szememben az a ringyó,aki minden héten mással fekszik le.Igen többször lefeküdtünk,a 4 hónap alatt elég sokszor.De csupán szexre volt szükségem és törődésre amit otthon nem kaptam meg.

Hiába próbáltam róla beszélni hogy változtasson és foglalkozzon velem többet,mert szükségem van rá,csak a munával volt elfoglalva.És igen jól esett hogy valaki foglalkozott velem.

2014. szept. 30. 17:55
 18/60 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezzel elveszted a férjed. Ha el is mondod neki, azzal még egy olyan fájdalmat is adsz neki, amin lehet hogy évek múlva sem fog túllépni. Ha megpróbálsz valamit tenni a házasságodért, az ne egy őszinteségi roham vagy vádaskodás legyen, hanem egy munkahelyváltás.

Neked kell eldöntened hogy a férjedért vagy a főnöködért küzdesz-e. Ha eldöntötted aszerint cselekedj.

Nem lenne szép ebben a helyzetben azt mondani hogy elhanyagolt téged, mert egy házasság sokszor arról szól hogy vagy az egyik vagy a másik fél tesz többet a másikért. Ha a főnöködre fordított energiát a férjedre fordítottad volna akkor amikor hanyagolt téged, lehet hogy most ő hordozna téged a tenyerén.

Döntsd el mit akarsz hosszú távon és azért tegyél.

2014. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
43%

Hogy tudtatok 4 hónapig fenn tartani egy viszonyt? Hol oldottátok meg? Az irodában? Férjednek semmi nem tűnt fel ennyi idő alatt?

Bocs, de ez nem egyszeri botlás, hülyeség volt a részedről, nem tudlak sajnálni. Szerintem itt a válást kellene fontolgatni :( Az már rég szar ha 4 hónapig viszonyt fojtatsz, a férj meg észre sem veszi, hát hallod......

2014. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
6%
Maradj csendben! Amiről nem tud az ember az nem fáj.
2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!