Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, mert hamarosan munkanélküli leszel... :-D
2014. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
80%
tehát ha többször dugsz félre ugyanazzal, akkor az egynek számít...
2014. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk első körben ne kend rá, mert ez a legundorítóbb dolog a világon. A te hibádért nem ő a felelős!
2014. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak az a ringyó, aki mindig másikkal kefél. Az is az, aki viszonyt folytat a férje háta mögött.

Ne állítsd, hogy szereted a férjed, mert ez nem igaz. Akit szeretünk, azt nem csaljuk meg semmi körülmények között.

Vagy azért lett fontos a férjed, mert a főnököd rád unt?

Netán még attól is félhetsz, hogy kirúg és két szék közül a pad alá 4esel.

2014. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
96%

" És most nem vagy elhanyagolva? Vagy mi ez a rájöttem, hogy a férjem szeretem duma? "


Nem értitek! Most a főnöke hanyagolja el, ezért a férjével dug. Olyan, mint a méhecske, száll virágról virágra, és mindenhol jól beporozzák.

2014. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
97%

Drágám, régóta nem foglalkozol velem, de mivel a gerincem valahol elveszett, ezt nem beszéltem meg veled, inkább kerestem helyetted mást.

De téged szeretlek. És ha megint nem foglalkozol velem, hát majd megint megteszem...

2014. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne mondd el. Próbáld meg elfelejteni, hogy megcsaltad.
2014. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
91%

te voltál az, aki korábban már erről kérdezgetett, hogy tetszik a főnöke, de férje van, mit csináljon, és ahol mindenki javasolta hogy ilyenért kár beáldozni a házasságot, és felejtsd el, meg stb?


ha ige, akkor kérdezném.


most jobb, ugye?

2014. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos,benne van a pakliban,hogy a férj megbocsát,láttam már ilyet.igaz ott már volt 2 gyerek, talán amiatt.Gyorsan szült is egy 3.-at a nő, hogy bebiztosítsa magát..


Ha valóban megbántad, szakíts a főnökkel,és ha tudsz,válts munkahelyet.

Ha bevallod ,csak a saját lelkiismereteden könnyítesz,a férjednek pokoli lesz.Viszont megvan a lehetősége dönteni, hogy megbocsát, vagy kirúg...

Biztos érzi ő is, hogy valami nincs rendben..

2014. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
54%

"már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz"

"Elvoltam hanyagolva"



Te "elhanyagolás" nélkül is alig vártad, hogy naponta pörögni tudjál a főnököd f@rkán!!

Amúgy az ilyen szukák miatt általánosítanak a nőkre egy bizonyos ősi foglalkozást!!!

2014. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!