Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
34%
Tegyük fel a pontot az i-re :D Hány éves és hány gyereke van? :P
2014. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
50%

"A férjem mostanában eléggé elhanyagolt"


Kétnaponként ugyan meg lettél szexelve otthon is, de neked ez még elhanyagoltságnak számít...

2014. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:
Nincs jó kiszálló ebből!Szerintem állj a párod elé és mond el,miért tetted ennyi őszinteség jár neki bárhogy is szépíted a dolgot! Ad be a válókeresetet is!Párod majd eldönti hogy tovább tud élni veled a történtek után!
2014. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
46%
Lelkiismeretedet miért akarod a férjed nyakába varrni? Azért hogy ne csak te szenvedjél, hanem ő is? Ha van egy csöpp kis eszed nem vallod be. Élj bűntudattal, de ne zavard össze az ő fejét is.
2014. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Az hogy elhanyagol abban neked is részed van!!!!!!!!!!!!!!!! Minden kihűlt kapcsolathoz két ember kell
2014. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
0%

Semmikepp ne mondd el neki,mert teljesen felesleges.Ne erezd magad annyira rosszul a dolog miatt mert rengeteg emberrel tortenik hasonlo,igaz nem ez a legidealisabb helyzet,de mivel emberek vagyunk neha felrelepunk:-))


Nem vilagvege,tanultal belole most pedig akkor nagy levego es probald uj alapokra helyezni a hazassagodat:-))

2014. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
54esnek van igaza, kinek lesz jobb ha elmondod? Neked, max. a lelkiismereted részéről, de ha már te "hibaztal" enyhén szólva, miért kéne neki is szenvedni? Amúgy meg tudja valaki a főnöködön kívül? Szerintem nincs sok esélye hogy valaha is kiderul és hülyeség hogy "egyszer minden kiderul".
2014. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"Amúgy meg tudja valaki a főnöködön kívül?"


Csak az egész vállalat!

Miért gondolod, hogy teljesen hü*ye ott mindenki, és nem látnak a szemüktől?!!

2014. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Meg a barátnői is tudnak róla, mert őket biztosan nem kímélte a szaftos részletektől! :-D
2014. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
18%
Nálunk négy év után derült ki, hogy mit tett a feleségem. Azóta nekem is van szeretőm, mert így fair. Én sem mondom el neki, mert amit nem tud, az ugye nem fáj neki.
2014. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!