Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek exfelesége hogy...

A ti férjetek exfelesége hogy fogadta a hírt, hogy hamarosan közös gyereketek lesz?

Figyelt kérdés

Normálisan reagált? Az én férjem volt felesége amióta tudja hogy gyerekünk lesz, minden lehetséges eszközzel igyekszik keresztbe tenni nekünk. Hirtelen több gyerektartást követel, uszítja ellenünk és sajnos a születendő gyerek ellen is a párom kislányát, hergeli ellenem az anyósomat, stb, stb.

Ez általános jelenség, vagy pedig csak én vagyok megverve ilyen gonosz, ostoba nőszeméllyel?



2014. okt. 16. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
"márpedig ő KÖVETELI, hogy a baba születése után, amikor itt van nálunk a kislány, a férjem csak vele foglalkozzon, a kicsire rá se nézzen." - ebből rájöttem, hogy ezt már kérdezted ... nem lehetsz ennyire önbizalomhiányos, hogy még mindig nem ráztad le magadról ezt a problémát ... ne foglalkozz vele és pont
2014. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én írtam a 4-es és a 7-es választ. Nehéz ügy, én sose éreztem arra késztetést, hogy ilyeneket csináljak, pedig az exférjemmel nem éppen jó a viszonyunk, főleg a gyerek elhelyezés miatt, folyamatosan fordítja ellenem a kislányomat, aki amúgy szintén 5 éves. A férjed hogy reagálja le ezeket? Szerintem majd lenyugszik amúgy, az emailekre ne reagálj, gondolom nem is teszed. De ezeket a férjednek kéne valahogy lerendezni.
2014. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Jaj mar unalmas . Nem minden ex feleseg egy onzo, gonosz , rohadek , ahogyan az uj baratnok/ felesegek nagy resze sem egy kisajatito, hisztis liba.

Sajnos te kifogtal egy ilyet. Rakd helyre, sz*rd le vagy szolj a parodnak. Ha nem csinalsz semmit, magadra vess.

2014. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az ex nálunk lesett egy nagyot.

Mikor anyósom mondogatta az unokának az ex előtt,hogy ha a testvéred megszületik bla bla.....az ex közbevágott,hogy az ő gyerekének ez a baba nem a testvére...

na nálam itt ásta el magát!

Ez van.

Nem is érdekel a dolog.

Szerintem te se foglalkozz azzal mit gondol az ex.Mi a sz@r köze van hozzá?

2014. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom én nálam, hogy volt. Amikor megismerkedtem a férjemmel ő még nős volt. Igaz akkor már csak papíron mert 2 éve külön is éltek. A felesége Budapesten a férjem vidéken. Mivel nem volt sürgető egyikőjüknek sem a válás így nem is foglalkoztak vele. Mi elkezdtünk együtt járni, lesz ami lesz alapon- Végül rájöttünk, hogy családot szeretnénk, ezért megkérte a férjem, hogy a közös fiúkért aki akkor volt 6 éves, jöjjön érte, hogy tudjanak beszélni (éppen az apjánál volt, mindig az apja vitte haza, de akkor nem) Le is jött vidékre. Emlékszem nem akartam részt venni a beszélgetésben, gondoltam ez rájuk tartozik. De korábban jött 1 vonattal így a találkozás elkerülhetetlen volt. Azt hittem kínos lesz, de nem. Odajött, bemutatkozott,beszélgettünk pár semleges témáról, majd mondta, hogy nyugodtan maradjak, őt nem zavarja. A férjem( akkor még az ő férje) elmondta, hogy több mint 2 év különélés után ideje elválniuk. Kiderült, hogy ő is régóta fontolgatta, csak mindig elnapolta a témát.(neki is volt élettársa lassan 1 éve) Ott helyben mindent megbeszéltek. A közös házukat eladják-felezik. A fiúk helyzete nem változik, marad az anyjánál ahogy eddig is, és jöhet amikor akar ahogy eddig is. Pár hónappal később elváltak békében, barátsággal. Mi nemsokára összeházasodtunk, és olyan 3 évre rá terhes lettem. Addigra a volt felesége külföldre ment családostul. A férjem fia minden évben amikor kint iskola szünete volt (nyári és téli szünet) hazajött, és velünk volt. Amióta a közös lányunk megszületett , eljöttek meglátogatni minket, és mindig küldenek szép ruhákat, játékokat. Nincs semmi gond köztünk. Néha amikor apa és fia telefonálnak, én is szoktam a volt feleséggel beszélgetni..

Szerintem ez így normális. Végül is mindenkinek megvan a maga élete, családja. A közös fiúk meg soha érezte, hogy ki lenne rekesztve, mert én is nagyon szeretem őt, és örömmel várom amikor hazajön pár hétre-hónapra..

2014. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bár mindenkinél így lenne ahogy a 15-ös írja!
2014. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk az uj gyerek miatt epp kevesebb tartasdij fog neki jarni....
2014. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sehogy, neki már évek óta volt akkor gyereke az új férjétől.
2014. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért, szerinted örülnie kellene, hogy az apa csinálja jobbra -balra a kölköket, ő meg fizeti, hiszen 3 után már csökkenhet a gyerektartás is...Persze, hogy nem a testvére, ilyen h.lyeséggel minek etetni, csak max féltestvér, de annyi sem, hiszen nem egy háztartásban élnek. Az, aki benyeli az öröksége egy részét, és aki miatt az apja majd kevesebbet foglalkozik vele, kevesebbet költ rá. Mi a fenének kellene itt valakinek is örülni rajtatok kívül?!
2014. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
20: magyarul ex-feleség anyukáknak van joga újra párra lelni, gyereket szülni, családot alapítani az új férjjel, szülni a féltesókat (akik amúgy nem is tesók, csak lakótársak) a már meglévő gyerek mellé, de apuka álljon haptákban, éljen egyedül, fizesse a gyerektartást, minél többet, sőt, még pluszpénzt is dugdoshat ex-feleség zsebébe, mert abból baj nem lehet. Csodálatos, gratuláloka gondolkodásodhoz. Én nőként sajnálom azt a férfit, akinek az ex-felesége leszel, mert hosszútávon nem valószínű, hogy elvisel téged bárki.
2014. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!