Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek exfelesége hogy...

A ti férjetek exfelesége hogy fogadta a hírt, hogy hamarosan közös gyereketek lesz?

Figyelt kérdés

Normálisan reagált? Az én férjem volt felesége amióta tudja hogy gyerekünk lesz, minden lehetséges eszközzel igyekszik keresztbe tenni nekünk. Hirtelen több gyerektartást követel, uszítja ellenünk és sajnos a születendő gyerek ellen is a párom kislányát, hergeli ellenem az anyósomat, stb, stb.

Ez általános jelenség, vagy pedig csak én vagyok megverve ilyen gonosz, ostoba nőszeméllyel?



2014. okt. 16. 12:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nalunk amint megtudta ez ex, hogy jön a baba szepen bement a birosagra es olyan dolgo miatt jelentette fel a ferjem ami nem volt igaz. Gyerektartas elmaradas, kesöbb modositott emeltetesre. De a birosag megszüntette az ügyet. Alaptalannak tekintette. Azota az ex meg nem talalkozott a mi közös fiunkka, de a lanyok szeretik a feltestverüket.
2014. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
a testveri kapcsolatokat nem az hatarozza meg hogy egy haztartasban elnek e vagy nem a gyerekek.
2014. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

#19,


sajnálom az exférjedet, vagy a leendő exférjedet, és a gyerekedet is nagyon. Egy önző, ostoba, rosszindulatú liba vagy, remélem a gyereked tanul majd valakitől normális értékrendet, ha már az anyja ilyen idióta.


A többieknek köszi a választ.

2014. okt. 17. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!