Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha ezt csinalna...

Mit tennetek ha ezt csinalna a gyereketek de a parotoknak nyugalomra van szuksege?

Figyelt kérdés
A par ket eve el egyutt. A ferfinak van egy gyereke. A lathatas alkalmaval normalis volt de miota a no terhes direkt bosszantja. Semmit nem csinal meg amit kernek tole az agyon ugral,kiszedi a szekrenybol a ruhakat,szetdobal mindent. Ezert az apa arra gondolt hogy mivel a nonek nyugalom kell a gyerekre is sokat kellett varni ezert nem stresszeli a not. Hanem elviszi lathatasra,este pedig haza mig a kicsi meg nem szuletik. Ti mit gondoltok? Hogyan kimelnetek meg jobban a parotokat?
2014. nov. 30. 12:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen 11-es pontosan így van.
2014. nov. 30. 13:32
 12/32 A kérdező kommentje:
8. Tudod ki a k****? Édesanyád esetleg.
2014. nov. 30. 13:33
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

7-es és 11-es vagyok.

Akkor nem tudom, min van a többi válaszoló fennakadva. Ez teljesen jó megoldás. :)

2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
10-es vagyok, én sem értem. Nekem korrekt megoldásnak tűnik, az új nő nyugiban van, a gyerek és apuka minőségi együtt töltött időt kapnak. Ha ez valaki szerint jó, akkor itt lepontozzák, de hogy miért, azt bégképp nem értem, ahogy a felháborodást és szidalmazást sem...
2014. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
Ja, csak az a kerdes, hogy nem e lesz rosszabb a helyzet, ha megszuletik a baba.
2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Néha jó megoldás, de akkor innentől ez lesz? A tesóval sem találkozhat majd utána? Mert csak úgy poénból nem fog megváltozni a gyerek viselkedése, onnantól a kisebbet kell félteni, meg persze az új asszonyka fáradt lesz, stb. Ezzel bizony jelezni akar valamit a gyerek. Inkább meg kéne oldani a problémát.

Persze azzal nincs semmi gond, hogy amikor nagyon kivan az új asszonyka, akkor elvinni a gyereket máshova, amúgy is kellenek ilyen programok, de mindig? Meg így hogy lesz normális viszony közöttük?

És vajon mi lesz akkor, ha a kisbaba sem lesz egy szentlélek? Akkor őt hova teszitek? Itt a lehetőség megtanulni, hogy kell bánni egy szófogadatlan gyerekkel. Azért a kíméletet sem kell túlzásba vinni, nem haldoklik, terhes. Nem fog megállni az élet attól, mások is megoldják.

Ha szükséges, keressetek fel egy gyerekpszichológust, szükség lehet rá, mert ha a terhesség óta viselkedik így a kisgyerek, akkor nem lett felkészítve a dologra és egész életre maradhatnak gondok.

2014. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%

Az alapötlet kimondottan jó, de azért a jelenleginöt sem kellene teljesen kizárni, mert akkor a gyerek túlságosan megszokja, hogy az apát ki lehet sajátítani.


Nem derül ki, hogy mekkora a gyerek, de érzésem szerint még elég kicsi. Meg kellene próbálni játékosan bevonni a kicsi érkezésébe, kihangsúlyozni, hogy ö lesz a "NAGY", és milyen büszke lehet magára, ha a kicsit megtaníthatja mindenre.


Ezt azért írom, mert ha meglesz a pici, akkor az apa sem szivesen hagyná ott hétvégére csak az anyával, hoyg a nagyobb ne rosszalkodjon, meg az anyának is rosszul esne, ha teljesen magára marad egy-egy hétvégén a babával, amikor kimonottan jól esne neki, ha az apa kicsit tehetmentesítené a baba körül. Érdemes már most elgondolkodni ezen, és megpróbálni ennek megfelelöen alakítani a mostani helyzetet.

2014. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%
5 éves.
2014. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

Több kérdés felmerül:

- miért van nyugalomra szükséged? talán veszélyeztetett terhes? Hidd el, ez egy átlagos 5 éves viselkedés, mi lesz veled, ha neked is így fog viselkedni a gyereked?

- milyen sokat kellett várni a gyerekre? az én gondolatom szerint ez években mérhető, és nálatok ez fel sem merül, hiszen két éve vagytok együtt, és már terhes is vagy, ez egyáltalán nem sok...

- "Hogyan kímélnétek még jobban a párotok?" Viccelsz? Nyilván azt szeretnéd, hogy a gyerek örökre lépjen ki az életetekből... Nem kellett volna gyerekes férfival kezdeni.

Komolyan, végiggondoltad, milyen a gyereknevelés? ELárulom, hogy a terhesség csak egy szösszenet, ha már most nem bírsz el egy öt évessel (bár úgy látom nem figyeltél, és mint válaszoló válaszoltál a kérdező helyett, más válasz is a tiéd már?) akkor mi lesz a sajátoddal?

Az a gyermek a féltestvére lesz a sajátodnak, ezen nem tudsz változtatni. Úgyhogy itt az idő, hogy a gyerekkel leülni beszélni. Sok-sok kellemetlen szituációt megelőznétek.

2014. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Na ezt bebuktad kérdező!
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!